אגדות בז’אנר האימה עולות שוב למסך ב-Nightmare Cinema

במקרה והתגעגעתם לסרטי אימה אנטולוגים, תשמחו לדעת ש-Nightmare Cinema הוא בדיוק מה שאתם צריכים

סרטי אימה אנטולוגים (סרט המורכב ממספר סיפורים קצרים) הם די נדירים בעולם הקולנוע, כל כך נדירים שאנחנו יכולים לספור את כל סרטי האימה האנטולוגים המפורסמים על יד אחת, Creepshow, Twilight Zone: The Movie, ו-Trick ‘r Treat. אבל כעת אפשר להוסיף עוד סרט לרשימה הקצרה של סרטים אלו בז’אנר האימה, Nightmare Cinema.

Nightmare Cinema נותן כיסא במאי לחמישה במאים נחשבים בז’אנר האימה, מיק גריס (“הוקוס פוקוס”, Critters 2), דיויד סלייד (“30 ימים של לילה”, Hard Candy), ג’ו דנטה (“גרמלינס”, “יללה”), אליחנדרו ברוגוס (Juan of the Dead) ו-Ryuhei Kitamura (“אף אחד לא נשאר חי”, Midnight Meat Treain), ומבקש מכל אחד מהם לביים ולכתוב סיפור אימה קצר ומפחיד.

הסרט מספר על קולנוע נטוש בו דמות אפלה ומסתורית בשם “המקרין” מזמין קבוצת קטנה של צופים לראות את הפחדים הגדולים שלהם מוצגים על המסך. תקציר זה ככל הנראה יהיה הפתיחה והמעבר בין סרטיהם של הבמאים, ובדומה ל-Creepshow והסרט של איזור הדמדומים, נראה איזשהו קטע סיום להביא לנו סגירת מעגל.

Nightmare Cinema עוד לא קיבל תאריך יציאה רשמי, אבל זה פשוט נהדר לדעת שנקבל עוד סרט אימה אנטולוגי. סרטים מסוג זה תמיד כייפים, בגלל שהם מאפשרים לבמאים לספר סיפורים דחוסים ומטורפים שלא היו מצליחים בתור סרטים באורך מלא. בנוסף, הם נהדרים לצפייה במהלך חג ליל כל הקדושים וכל יום שישי ה-13.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה