קונסולה היברדית או משפחה של מערכות? ה-NX של Nintendo

Nintendo NX – ההשקה נדחתה למרץ 2017

בשבוע שעבר Nintendo חשפה כי הקונסולה לה המון גיימרים חיכו, ה-Nintendo NX, לא תגיע השנה אלא שתצא אל השוק רק במרץ של 2017, בינתיים כל שנותר לנו זה את ה-Wii U עם כמה משחקים שכבר חרשנו עליהם.

כששאלו את נשיא החברה,מדוע ה-Nintendo NX נדחתה לשנה הבאה, Tatsumi Kimishima השיב כי הדחייה נעשתה בגלל סיבות הקשורות לתוכנה של הקונסולה. בעצם מה שאפשר להבין זה שהחברה רוצה לעבוד יותר לעומק על הקונסולה לפני שהיא משחררת אותה לציבור הרחב.

ובכן, זה בהחלט סיבה מספקת, ולאחר שקונסולות קודמות שלהם כבר הספיקו לחוות מספר בעיות בהשקות שלהן, נראה כי זה חכם ונכון לקחת את הזמן ובאמת לבדוק שהכל עובד כשורה.
Nintendo חייבת לעבוד קשה בכדי להצליח להכניס קונסולה מספיק טובה שתלחם בקונסולות החדשות ש-Microsoft ו-Sony ישחררו, אם עוד קצת זמן זה מה שהם זקוקים לו, נאחל להם בהצלחה.

קצת מעצבן שכבר תקופה מאז ששמענו את השם "NX", ועוד לא ידוע לנו משהו ממשי על הקונסולה, בואו נקווה שהשנה ב-E3 נזכה לשמוע ואולי לראות קצת יותר כדי שנדע אם בכלל שווה לחכות.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה