Geek Picnic – רובוטים בכל מקום – סיכום

בשבוע שעבר סיפרתי לכם על כל מה שתוכלו לראות כשתגיעו אל ה-Geek Picnic, הגעתי לשם ביום רביעי עם ברק בעיניים והמון ציפייה לטכנולוגיה מדהימה, מה היה ומה קרה? המשיכו לקרוא.

לפני שאספר לכם לעומק, אזכיר קצת, Geek Picnic זה אירוע בינלאומי המציג את הטכנולוגיה הכי חדשה והכי מגניבה, האירוע הגיע לראשונה לארץ הקודש והתקיים בירושלים, את כל הפרטים כמו שאמרתי תוכלו למצוא בכתבה הקודמת שלי בנושא.

אז ככה הכל התחיל, הגעתי יחד עם הצלמת המסורה שלי בכדי לקבל מבט זריז על כל הרובוטים המדהימים, לצערי בעקבות בעיות תחבורה לא יצא לי ממש ליהנות מכלל תכני המקום אך בהחלט הצלחתי לראות את רוב מה שרציתי ואפילו להביא לכם חוויות.
ראשית אספתי את הכרטיסים שלי, ואם זה יפתיע אתכם – הכרטיסים אזלו, לכל ימי האירוע ובמילים אחרות "נתראה בשנה הבאה", שזה חדשות טובות כי נזכה להיות שם שוב!

אם אתם שואלים את עצמכם "איך זה מרגיש כשנכנסים למקום?" – אני יכול לתאר לכם את הכל בתמונה אחת, בכל אופן תמונה אחת שווה אלף מילים.
אך קודם אתן לכם קצת פירוט, האירוע כמו שאמרתי התקיים בירושלים, בגן סאקר, המקום פשוט ענק וכשאני הייתי בין השעות שבע לתשע בערב לא כזה היו הרבה אנשים, מה שכמובן גרם לקצת יותר הנאה – אך שמעתי על ימים עמוסים תחת השמש הלוהטת שקצת פגעו ב"כייפיות" של האירוע.

הגעתי מאוד סקרן וחיכיתי לראות את כל מה שקראתי עליו, ולמרות שלא הספקתי ממש ליהנות מהכל, בהחלט תפסתי כמה דברים מאוד מעניינים, זה הדבר הראשון שתראו כאשר תכנסו למקום:

2016-04-27 19.13.12

אחלה דרך להתחיל את החוויה, רובוט מפחיד על גבול המחליץ שקלטו את זה – יושבים על כיסא ונכנסים לתוכו על מנת לקבל שליטה!
כמה מגניב !?!?!

התקדמנו הלאה אל הדוכן הבא שהציג את הדברים המוזרים האלו, מה זה אתם בטוח שואלים.
בתור מגדל וחולה על דגים, הדבר הזה הגניב אותי, דגי רובוטים קטנים דומים לצעצוע Robo-Fish שמוכרים לילדים, רק הרבה יותר מתקדם אם אפשרויות תכנות ומיועד להצגה לראווה במגוון של מקומות, כמו חדרים, משרדים, מקומות ציבוריים וכו'.

2016-04-27 19.14.35

לא יכולתי להמשיך ולבהות בהם לצערי ולכן הפננו את ראשנו למטרה הבאה, החלום של כל גיק, משאלה של כל מעריץ סטאר וורז.
הצלחתי לפגוש את החברים הוותיקים שלנו מסדרת סרטי Star Wars – הרובוטים R2D2 ו-BB8 הגיעו לבקר אותנו, פועלים עד 100% תפקוד.

בנוסף אליהם הוצג גם רובוט ישן שאולי לא כולכם תכירו, הרובו-יוסף, רובוט שהוצג בסרט פנטזיה-קומדיה הישראלי "אני לא מאמין, אני רובוט?!"

העפתי מבט הצידה ומיד הבחנתי בדבר שמאוד רציתי לראות, אך לצערי הגעתי מאוחר מידי.
הזרוע הענקית הנשלטת על ידי אדם היושב על "כס המלכות", אותה זרוע ריסקה מידי יום 20 רכבים ממגרש גרוטאות, אני הגעתי וכל שנותר לראות זה… גרוטאות.

2016-04-27 19.17.01

הטריק הבא מוגש לכם בחסות – בזק (לא באמת), זוכרים את הטלפונים האלו שהייתם צריכים להכניס להם טל-קארד בשביל לדבר עם מישהו לכמה דקות? טוב מאחר וכבר אין להם שימוש – למה שלא נמחזר?
הינה מוצג בפניכם, המשחק סיימון שבו עליכם לשנן בראשכם סדרת צלילים וצבעים אשר מנוגנים באופן אקראי, אותו המשחק הוכנס למבנה של הטלפון הציבורי ובעצם מראה צד אומנותי יותר של הטכנולוגיה ושלפעמים משהו כל כך פשוט יכול להיות מרתק באותה מידה עד כדי כך שיגרום לתור מכובד של אנשים המתאספים במטרה לשחק.

IMG_7139

ב-Geek Picnic הוצגו עוד המון דברים, כל כך הרבה שפשוט לא יכולתי לעבור על כולם, ולהספיק לחזור לביתי המרוחק בדרום, וכן גם כאלו שלא ממש יצא לי להתעמק בהם כך שהחלטתי לא להכניס לכתבה, לכן אשאיר לכם את האפשרות לקרוא בדף הבית של האירוע בלינק הבא, כמו כן בשנה הבאה תוכלו להגיע לאירוע וליהנות מרעיונות חדשים, טכנולוגיה חדשה ואינספור רובוטים מגניבים.

דבר יחיד שלא הזכרתי ודווקא בו יצא לו לבלות הרבה, היה הדוכן של Intel, פשוט אוהל ענק, עם תור ענק עוד יותר ובתוכו מוצגים כמה מההברקות החדשות ביותר של אינטל, זו הסיבה שבחרתי להקדיש לכל הנושא הזה כתבה נוספת אותה תראו כנראה מחר, ובה אסביר על כל מה שהוצג על ידי אינטל.

מקווה שנהנתם ושהצלחתי קצת להעביר לכם את מה שהרגשתי, בהחלט חוויה מדהימה ולכן אני מודה למארגני האירוע על כך שאיפשרו לי להיכנס ולבקר באירוע, אני באמת מחכה כבר לשנה הבאה!

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה