Nintendo Switch Mutant Mudds

Nintendo Switch – כל החדשות האחרונות

אז מה השתנה בעולם ה-Nintendo Switch?

הגיע השעה לעדכן אותכם בכל מה שחדש בגזרת ה-Nintendo Switch ויש הרבה מאוד מה לעדכן, אז בואו ניגש לעניין.
לאחרונה גילינו שרכישות ב-Nintendo eShop יהיו מחוברות למשתמש אחד בלעדי. הנתון הזה התגלה כאשר מסתכלים בתפריטים של הקונסולה, בקטע הזה יש דווקא שיפור כי בקונסולה הקודמת, המשחקים שלכם היו מחוברים למכשיר ואז אם הוא היה מת, הייתם די בבעיה. לא חשבתם שיהיו חדשות טובות בלי קצת רעות נכון? אז מסתבר שיש בכל זאת כמה הגבלות בנושא. היוטיובר CrazyDopetastic מלמד אותנו שעלתה השאלה האם המשחקים יהיו זמינים במידה ונרצה לשחק אצל מישהו אחר ו-Nintendo אישרו שזה יהיה בעייתי. זה אומר שגם אם תתחברו לקונסולה אחרת, לא תוכלו להחליף את המשתמש למשתמש שלכם כדי לשחק עם חברים שלכם בקונסולה שלהם. חבל.

בחדשות נוספות, יש לנו הכרזה על משחק חדש לקונסולה: Troll, משחק הרפתקאות חדש מבית Spiral House שיופץ דרך חברת Maximum Games. אפשר ללמוד די הרבה על המשחק דרך הטריילר החדש. קבלו הצצה ראשונה:

במשחק תצטרכו להפעיל את הטרול ולנצל את היכולות המיוחדות שלו כדי להתגבר על האויבים השונים שיבואו לכיוונכם. תצטרכו להחליף הלוך חזור בין גיבור המשחק (Otto) לבין הטרול ורק שיתוף פעולה בין השניים יביא אתכם למטרה. לטרול יש יכולות מיוחדות שיעזרו לכם למצוא כל מיני דברים בדרך שיעזרו לכם במשימה, כמו דברים שיחזירו לכם את האנרגיה או יגלו לכם דברים חשובים אחרים במפה. המשחק תומך כמובן לגמרי בקונסולה ובשלטי ה-Joy-Con גם בסולו וגם במסך מפוצל שיאפשר לכם לשחק Co-op עם חבר. אין לנו תאריך השקה רשמי למשחק אבל אנחנו בטוחים שנקבל פרטים נוספים בקרוב.

עוד סרטון מגניב שעלה לרשת מראה לנו בפרטי פרטים את ה-Unboxing המצופה של הקונסולה, ניתן להתרשם ש-Nintendo לא חסכו פה והשקיעו באריזה ובתצוגה של הקונסולה. רק חבל שלא היינו יכולים לראות בסרטון את ההפעלה עצמה של הקונסולה. אבל בכל זאת, סרטון ששווה בדיקה ללא ספק:

עוד עדכונים לגבי מערכת ההפעלה והפיצ’רים של הקונסולה. מעצם היותה קונסולה ניידת עם יכולת להציג משחקים ברמה של AAA, נשאלת השאלה איך הבטריה תחזיק מעמד. אנחנו כבר יודעים ש-Nintendo אישרו שמדובר בכ-3 עד 5 שעות משחק ללא הטענה שזה דווקא בכלל לא רע. יכולת מגניבה שיש לקונסולה כמו ל-PSP או ל-PS Vita, הקונסולה תכניס את עצמה למצב מיוחד כאשר הבטריה מגיעה לרמה נמוכה מאוד, היא תיכנס למעין מצב חסכון או מצב שינה שיהיה אפשר להטעין אותה מחדש ואז תוכלו להמשיך בדיוק מהמקום בו הפסקתם וזה אנחנו חייבים לציין מגניב מאוד. לא מפורט לנו מה אורך המצב הזה, כלומר כמה הזמן הקונסולה יכולה להישאר במצב הזה. בכל מקרה, זה פיצ’ר שיהיה מאוד חשוב לאנשים שהולכים לשחק הרבה מחוץ לבית.

עוד אישור רשמי של החברה, מלמד שה-Virtual Console, אותה אפליקציה שהייתה אמורה לתת לנו אפשרות לשחק במשחקים ישנים ובמשחקים של 3DS לא תושק עם הקונסולה אלא רק במועד מאוחר יותר. ההודעה הרשמית כללה את הנוסח הבא: “משחקי Virtual Console לא יהיו זמינים בהשקה של ה-Nintendo Switch. אנחנו נוסיף פרטים בעתיד”. יהיה מעניין לראות איך זה ישפיע על שירותי אונליין אחרים של החברה.

עוד עדכון מעניין מגזרת ה-eShop: “הורדות יתצבעו מאחורי הקלעים ואמורות להיות מאוד מהירות ולא להפריע למשחקים שרצים”. בנוסף יהיו פיצ’רים של חדשות שיספקו עדכונים מהחברה עצמה ומהשותפים שלה לגבי המשחקים שלכם. לגבי ה-Funds שלכם בחשבונות אחרים למשל, תוכלו כמובן להעביר אותם גם לקונסולה החדשה ברגע שחיברתם את ה-Nintendo Network ID שלכם.

ונסיים בעדכון חומרה קצר. אז זה נכון שה-Nintendo Switch לא שאפה להיות חזקה כמו המתחרות שלה מבחינת החומרה, למרות זאת יש עדכון משמח לכל מי שהנושא קרוב לליבו. הקונסולה מציגה שיפור ב-GPU שלה ב-25 אחוז ממה שהיה ידוע לאחרונה. הדו”ח מדבר על מהירות שעון שעמדה על 307.3Mhz כשהיא מחוץ ל-Dock והשיפור החדש אפילו מדבר כבר על 384Mhz. זה אומנם לא משהו שמשתמשים יוכלו לשחק איתו אבל זה בהחלט חדשות חשובות עבור מפתחי משחקים שישאפו למקסם את היכולות של הקונסולה. אז נכון שזה עדיין לא מתקרב ל-Xbox One ול-PlayStation 4 אבל זה בהחלט צעד חשוב.

להזכירכם, ה-Nintendo Switch תושק ברחבי העולם ב-3 במרץ. זה כבר ממש מעבר לפינה!

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *