Nintendo Switch Mutant Mudds

סיכום תצוגת משחקי אינדי עבור ה-Nintendo Switch

קונסולת ה-Nintendo Switch זוכה לקבל מספר מרשים של משחקי אינדי עצמאיים.

בתערוכת Gamescom של השנה גם חברת Nintendo הראתה את ההערכה שמשחקי האינדי צריכים לקבל, והראתה לנו במצגת צבעונית במיוחד את המשחקים האינדים הצפויים להגיע לקונסולת ה-Nintendo Switch במהלך השנה הקרובה.

ישנם אפילו 3 משחקים שזמינים להורדה ברגע זה, ואתם תופתעו לגלות כמה כל משחק שנמצא ברשימה הזו הוא מיוחד ומעורר השראה.

Night Call

מדובר במשחק החוקר רצח מסתורי ברחובות פריז המיושנים. אנחנו מגלמים נהג מונית שבסך הכל רוצה להרוויח את שכרו למחייה. בין היתר מסייע לשוטרים במהלך החקירה עם מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, לגרום לאנשים לדבר מבלי למשוך יותר מידי תשומת לב, ככה זה כשאתה נהג מונית.

המשחק צפוי לצאת בתחילת שנת 2019.

Monster Boy and the Cursed Kingdom

בתחילת המשחק אנחנו מגלמים את Jin, שמטרתו היא לעצור את הדוד שלו Nabu מלהשתמש בקסם שלו על מנת לייצור כאוס ברחבי הממלכה. מדובר במשחק המתרחש בעולם פתוח בו אנחנו נלחמים באויבים ופותרים חידות בכדי להתקדם הלאה בסיפור. במשחק הזה כמו ב-Wonder Boy III: The Dragon’s Trap ככל שאנחנו מתקדמים במשחק, יש באפשרותנו להפוך עד ל-6 יצורים קסומים, שלכל אחד מהם היכולות המיוחדות שלו.

המשחק יהיה זמין החל מה-6 לנובמבר 2018.

The Gardens Between

The Gardens Between הוא משחק פרי יצירתם של The Voxel Agents, שמביאים חוויה חדשה לחלוטין לסגנון משחקי הפאזל. מדובר בחידות פאזל סוריליסטיות המשולבות בהרפתקאה המספרת את סיפורם של שני חברי ילדות, Arina ו-Frendt. ההרפתקאה שלהם עוברת באיים שונים דמויי גן חלומי, שבכל אחד מהם משולבים פריטים מהילדות של השניים. ביחד הם יוצאים למסע מרגש החושף אותם מחדש לעבר ולחברות שלהם.

את המשחק תוכלו לרכוש החל מה-20 לספטמבר 2018.

Streets of Rogue

הילחמו, תתגנבו ופרצו את הדרך שלכם כנגד כל אויב הרק מאז להתייצב מולכם. Street of Rogue הוא משחק בו אנחנו מגלמים מעין נוכלים זעירים, שהופכים על החלטה, חופש פעולה ואנרכיה לכיפית ומשעשעת במיוחד. המשחק מתרחש בעיר שנוצרה במיוחד על מנת שנהרוס אותה ואת כל מי שנמצא בה. במטרה להמשיך הלאה עלינו להשלים את המשימות המוטלות עלינו במהלך המשחק. כל האמצעים כשרים.

תהיה לנו אפשרות לרכוש את המשחק עבור הקונסולה במהלך חורף 2018.

Bad North

המולדת שלנו נמצאת תחת מתקפה, המלך נהרג על ידי אותם פולשים ויקינגים אכזריים. התקווה הולכת ונעלמת לה בערפל עם כל שניה שחולפת לה. התפקיד שלנו הוא לקחת את תפקידו של אבינו בתור השולט ולהגן על מה שעוד נותר. שלא תטעו לרגע כי מדובר בקרב המיועד להגן על הכבוד, לא מדובר במהלך נואש לשרוד. Bad North הוא משחק טקטיקה בזמן אמת והמטרה שלנו היא להגן על האי שלנו מפני הויקינגים.

את יצירת המופת הזו ניתן כבר עכשיו לרכוש עבור קונסולת ה-Nintendo Switch.

Moonlighter

Moonlighter הוא משחק הרפתקאה המשלב בתוכו RPG המספר את חיי היום יום של Will, שומר חנות הרפתקני במיוחד שחולם להיות גיבור. ההרפתקאות של Will מובילות אותו לכל מיני מקומות שונים, שכמובן מסכנות את ביטחונו, אבל הוא חי עבור אותה סכנה.

את Moonlighter יהיה ניתן לרכוש במהלך הסתיו הקרוב.

This War of Mine

במשחק הזה, בשונה מאחרים אנחנו לא זוכים לשחק חייל עלית, אלא קבוצה של אזרחים המנסים לשרוד את העיר הנצורה. אנחנו רואים את ההתמודדות שלהם עם מחסור באוכל, תרופות וסכנה מתמשכת מסנייפרים וגופים עויינים אחרים המשוטטים בעיר. המשחק מקנה לנו נקודת ראייה שונה מצד אחר הרואה את המלחמה.

משחק זה יהיה זמין לרכישה החל מחודש נובמבר הקרוב.

Children of Morta

כבר בהתחלה של המשחק אנחנו הופכים להיות חברים במשפחת Bergson. שם אנחנו פורצים ומפלסים את השביל שלנו דרך נחילים של אויבים. יש באפשרותנו לעשות זאת לבדנו או בשיתוף פעולה. כאן יש לנו את היכולת והחוויה להתנסות מה זה אומר להיות גיבור, ויותר מכל מה זה אומר להיות חלק ממשפחה. מדובר במשחק הרפתקאה המשלב בתוכו אלמנטים של RPG.

את המשחק האינדי הזה אנחנו נזכה לקבל עבור הקונסולה במהלך תחילת שנת 2019.

EVERSPACE

המשחק משלב בו קרב בקצב מהיר, אלמנטים שונים, קפטים ויזואליים מרהיבים במיוחד ווסיפור שובה לב. EVERSPACE לקוח אותנו למסע אל היקום המתרחב, שאף פעם לא מפסיק להשתנות בקצב מסחרר. יקום גדול ועוצר נשימה ומלא בהפתעות. תירו, תייצרו ותבזזו את הדרך שלכם אל הניצחון כשכל הסיכויים כולם עומדים נגדכם. משחק יריות המתרחש במעמקי היקום והחלל, ויקח אתכם למסע בלתי נשכח.

המשחק יהיה זמין לרכישה החל מחודש דצמבר הקרוב.

Baba Is You

מדובר בעוד משחק חידות פאזל העושה את דרכו אל ה-Nintendo Switch. החוקים מוצגים בפנינו כבלוקים שאיתם אנחנו יכולים לייצור אינטקרציה. על ידי מניפולציה שלנו עליהם, אנחנו יכולים לשנות את חוקי המשחק, לשנות את היעוד של הדברים הנמצאים ברמה הנוכחית בה אנחנו נמצאים, ולגרום לאינטרקציות מעניינות במיוחד.

את Baba is You יהיה ניתן להשיג במהלך סתיו 2018.

Slay the Spire

במשחק האינדי הזה שילבנו לנו כמה קלפי משחק יחד עם חיילי רוג, בכדי להביא לנו את משחק מבוסס חפיסת הקלפים הטוב ביותר שנוצר עבור שחקן יחיד. כאן אנחנו יוצרים את החפיסה המיוחדת שלנו, נלחמים כנגד יצורים מוזרים, מגלים שרידים בעלי כוח עצום. והכי חשוב, קוטלים את ראש המגדל.

את חפיסת הקלפים הזו לא תרצו לפספס. המשחק יהיה זמין בתחילת שנת 2019 עבור ה-Nintendo Switch.

Windjammers

Windjammers עושה עלייה מחדש לרגל, עבור הקונסולה המדוברת ביותר של Nintendo. מדובר במשחק ספורטיבי במיוחד, בו אנחנו משחקים נגד הקונסולה או כנגד שחקן אחר בטורניר צלחת מעופפת. מדובר בחידוש עבור ה-Nintendo Switch של המשחק משנות ה-90, ככה שהגרפיקה המיוחדת שלו נשמרת היטב למרות שחלפו שנים רבות מאז יציאתו לשוק.

המשחק יהיה זמין לרכישה החל מה-23 לאוקטובר 2018.

משחק המשך בשם WindJammers 2 נמצא כעת בפיתוח, ויהיה זמין במהלך שנת 2019.

Terraria

גם הקלאסיקה האינדית הזו זוכה לקבל גרסה עבור הקונסולה המדוברת של השנה, Terraria. המקום בו אנחנו יכולים לחפור, להילחם, לחקור, לבנות וזה לא נעצר כאן. שום דבר אינט בלתי אפשרי בעולם של Terraria. מדובר במשחק הרפתקאה המשלב בתוכו הרבה אקשן, והדבר הכי נחמד בו זה שאפשר לשחק ביחד עד 4 שחקנים.

המשחק יגיע במהלך שנת 2019, כרגע אין תאריך מדויק.

Prison Architect: Nintendo Switch Edition

כפי שהשם מציין, כאן עלינו לייצור, לבנות ולנהל את הכלא הכי שמור בהיסטוריה כולה. ברגע שהשמש מתחילה לזרוח, השעון מתחיל לרוץ לו, זה הזמן שלנו לדאוג שהאסירים שאמורים להיות כלואים בו לא יזכו לברוח ממנו לעולם.

עבור המשחק תגיע תוספת מיוחדת במהלך הקיץ, הנקראת בשם Escape Mode.

אז הגיע הזמן להראות איזה מנהל קשוח של בית כלא אתם יכולים להיות. המשחק זמין כעת להורדה.

Morphies Law

Morphies Law הוא משחק יריות בגוף שלישי, עם גרפיק. 3D מיוחדת במינה. הרעיון המיוחד במשחק זו היכולת שלנו לגנוב את המסה של היריב שלנו. המסה גורמת לנו להפוך לגדולים יותר, ולאותו ירב מסכן להפוך לקטן יותר, וככה למעשה נוצר האיזון במשחק. כמובן שהגודל כאן כן משנה את כל התוצאה.

גם את יצירת המופת הזו תוכלו להשיג כעת בחנות המכוונת של הקונסולה.

אז למה אתם עדיין פה? יש לכם מספיק במה לשחק על הקונסולה האדירה של Nintendo שיושבת אצלכם בבית.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה