טריילר מלא של “שארקנדו 6” מציג תערובת של דרקון וכריש

הטריילר המלא הראשון של “שארקנדו 6” יצא, והוא מציג תערובות של דרקון עם כריש שכנראה הגיבורים שלנו יצטרכו להתמודד איתן.

סדרת הסרטים של “שארקנדו” נהייתה להיט גדול אצל אנשים שפשוט אוהבים את הקונספט המגוחך של הסרט (הקונספט הוא פשוט כרישים שנקלעו לטורנדו ועכשיו הם גורמים להרס) והסטייל המוגזם עד גבול פארודיה שלו. הסדרה שחררה 5 סרטים, שכל אחד יותר פרוע מקודמו ברעיונותיו.

שמו של הסרט יהיה “שארקנדו: הגיע הזמן” והוא כנראה יהיה הסוף הגדול של הסדרה הנודעת לא תמיד לטובה. בפברואר נודע לנו שבסרט יהיה מסע בזמן, שבו פין (איאן זיירינג) יסע בזמן בשביל לעצור את השארקנדו הראשון, וכך להציל את העולם ואת משפחתו (שאותה הוא איבד בסרט האחרון) בתהליך. נראה ש-“שארקנדו 6” יעמוד במורשת של סדרת הסרטים, הוא יציג לנו דינוזאורים, גיבורים בתחפושות, עולמות עתידיים ואיכשהו, התיבה של נח.

הטריילר המלא הראשון של הסרט התפרסם, ויש הרבה מה לעכל בו. נראה שפין יטייל בזמן בכמה תקופות שונות בהיסטוריה, וכשהוא מגיע לתקופה הפרה-היסטורית, הוא מספיק לחזות בכריש קופץ מתוך המים וטורף טי-רקס. אבל הדבר הכי פרוע בטריילר, הוא בלי ספק כאשר החבורה מגיעה לימי הביניים, ובהם הם מגיעים לטירה של מרלין, ושם הם יצטרכו להתמודד עם תערובת של דרקון וכריש, שעף ונושף אש. כנראה הם יצטרכו להשתמש בקסם בשביל לנצח את הדרקון- כריש.

הטריילר מגיע גם למערב הפרוע ולאמריקה הקולוניאלית, ובו תראו את פול ריבר (צורף ופטריוט אמריקאי מפורסם מהמאה ה-18) רץ וצועק “הכרישים באים! הכרישים באים!” אז אם אי פעם רציתם לראות את בנג’מין פרנקלין נותן אגרוף לכריש, “שארקנדו 6” הוא בשבילכם. בסרט תהיה גם מלחמה עתידית עם רובוטים, לא, זה לא אמור להפתיע אתכם כבר.

סדרת הסרטים של “שארקנדו” ידועה בשגעון שלה, משהו שהקהל קיבל ואימץ לגמרי. בעלילה שבה יש מסע בזמן, כך שההזדמנויות של עד כמה הסרט יכול להיות מטופש הן אין סופיות, ועם זה שהסרט הזה יהיה האחרון בסדרה, “שארקנדו” יסתיים בלי ספק עם הרבה הרס, מלא קומדיה, אימה ומדע בדיוני עטופים בקרביים של כרישים.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה