בית / חדשות / No Man’s Sky המפתחים של המשחק “בסדר”

No Man’s Sky המפתחים של המשחק “בסדר”

לאחר דממת אלחוט יש עדכון בנוגע למצבו של No Man’s Sky

No Man’s Sky, המשחק ששוחרר לפני חודשיים שהבטיח משחק חלל מושלם שמכיל קרבות, חקירה, פגישה עם חברים וכמו פוליטיקאי טוב, “דיבורים כמו חול ואין מה לאכול”. לאחר שחרור המשחק כל השקרים התגלו וכל הבעיות נחשפו, כאשר יש לך קהילה שלמה של שחקנים זועמים הם רק מחפשים על מי להוציא את הזעם והם בחרו על מי, Sean Murray, המפתח הראשי של No Man’s Sky והפנים הייצוגיות של המשחק. מספר ימים לאחר יציאת המשחק שכל הקהילה פתנה בתחנונים לתשובות על מה שקרה לא היה מי שיענה על השאלות, Sean Murray וצוות מפתחי Hello Games נראו כאילו נעלמו מפני האדמה.

1468505920-no-mans-sky-art-cropped

בראיון שנערך עם Paul Weir, מי שתפקד כראש מחלקת המוזיקה של המשחק ועבד ראש בראש עם Murray עצמו אמר שהוא דיבר איתם אישית ואמר שכרגע הצוות כולו עובד על העדכון הבא של המשחק וניסיון אנוש לתיקונו. Weir מוסיף ואומר שזו לא הייתה החלטה שלו לנתק קשר עם המעריצים וזו הייתה ההחלטה הבלעדית של Hello Games ושהוא לא תומך בהחלטה הזאת בכלל.

בנוסף לכך, כדי להראות כמה קהילת הגיימינג הייתה נחמדה ואדיבה אל המשחק הרשו לי להראות לכם סטטיסטיקה משבירת פנים. מאז ש-No Mans Sky יצא אל השוק 72,000 ביקורות נרשמו עליו שמתוכן רק 32% חיוביות מהנקודה הזאת אתם מאמינים שכבר אי אפשר לרדת יותר אבל המשחק רק ממשיך להפתיע, לפי הסטטיסטיקה האחרונה של חודש אוקטובר רק 12% מהביקורות חיוביות ועוד יותר מכך המשחק קיבל את הדירוג הנמוך ביותר שקיים במערכת של Steam והוא Overwhelmingly Negative וכרגע מדורג במקום הרביעי של רשימת המשחקים הכי שנואים ב-Steam.

מה אתם חושבים? האם תהיה אי פעם תקווה למשחק או שהגענו למצב של נקודת אל חזור? ספרו לנו בתגובות.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *