עדכון תוכנה ל-COD BOCW

Nvidia מספקת דרייברים ומשחקים חדשים ל-GeForce Now

חברת Nvidia משחררת עדכון חדש לכרטיסי המסך שלה למוסיפה תמיכה במשחקים חדשים לשירות GeForce Now

חברת Nvidia היא ללא ספק אחת מחברות החומרה הגדולות ביותר בעולם, אך מלבד החומרה עצמה מציעה החברה שלל פתרונות ופיתוחים תוכנתיים הנועדו להעצים אפילו יותר את חווית השימוש בכרטיסים הגרפיים של החברה.

העדכון הראשון עליו הודיעה החברה הוא הדרייבר החדש לכרטיסי המסך שלה המביא עימו תמיכה בכותרים החדשים ביותר, כולל Call of Duty: Black Ops Cold War שמגיע לשוק ממש השבוע! מעבר תמיכה במשחק זה העדכון יציע תמיכה במגוון משחקים נוספים כגון Destiny 2, Godfall ו-Assassin's Creed Valhalla. העדכון יספק תמיכה מלאה ב-Ray Tracing לצד תמיכה ב-DLSS ומגוון טכנולוגיות נוספות כגון Nvidia Ansel, Nvidia Highlights וכן Nvidia Reflex.

למי שלא מכיר את Nvidia Reflex נספר כי מדובר באחד הפיתוחים החדשים והמתקדמים ביותר שיש לחברה להציע כיום שהוצג בפעם הראשונה לצד חשיפת סדרת RTX 3000 לפני מספר חודשים. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לכרטיסי מסך תומכים בשילוב עם מסכי מחשב תומכי G-SYNC וטכנולוגיות המבוססות במשחקים עצמם למדוד ולהפחית את רמת השיהוי (וודאי יהיה מוכר לכם יותר כ-Latency) במשחקים תחרותיים על מנת לאפשר משחק אונליין מרובה משתתפים מהיר יותר בעל שיפור תגובתי של כ-49%.

ואם כבר דיברנו על משחקים חדשים, נווידיה הודיעה באופן רשמי כי היא מוסיפה תמיכה למשחקים Bright Memory וכן Assassin's Creed Valhalla במסגרת שירות GeForce Now.

למי שלא מכיר את שירות GeForce Now נספר שמדובר בשירות הזרמה מבית ניווידיה המאפשר להפוך כל מחשב פשוט, טאבלט או טלפון נייד למכונת משחקים משומנת. השירות מאפשר לכם לחבר את שלל פלטפורמות המשחק שלכם (Steam, Epic Games Store, Uplay, Origin ועוד) אל השירות ובכך להזרים בקלות את המשחקים שלכם בכל מקום ועל גבי כל מכשיר תומך. 

העדכון החדש יאפשר להריץ את המשחקים Bright Memory וכן Assassin's Creed Valhalla במסגרת השירות (כמובן שצריך לרכוש אותם באחת מחנויות המשחקים התומכות בשירות על מנת לשחק). מלבד לאלה השירות כמובן תומך במגוון רחב ודי גדול של משחקים, ותוכלו לראות את רשימת המשחקים המלאה הנתמכים במסגרת השירות ממש כאן.

AC Valhalla נוסף לשירות GeForce Now

מה אתם חושבים על שירות GeForce Now ועל עדכון התוכנה החדש? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה