NVIDIA GTC

Nvidia חושפת פרטים נוספים בנוגע לכנס GTC Israel

בעוד שכנס הטכנולוגיה העולמי GTC מבית Nvidia מגיע לישראל בשנה השנייה ברצף אנו מגלים יותר פרטים ומידע בנוגע לדוברי הכנס ואף על מה נקשיב בהרצאות השנה

אין ספק שכנסי GTC שערכה Nvidia נתנו לנו חשיפה מספר שנים קדימה אל העתיד בנוגע לכל הפיתוחים והקדמה במיוחד בתקופה שאנו חיים המלאה בפיתוחי בינה מלאכותית. כעת, כשכנס GTC Israel מתקרב אלינו בצעדי ענק (עומד להתרחש בתאריכים ה-17-18 לאוקטובר) חושפת החברה מידע נוסף בנוגע לכנס החל מדוברי הכנס וכלה בנושאים בהם יעסקו ההרצאות הרבות להן יהיה ניתן להקשיב. למרות שאני די בטוח שכולנו מכירים את Nvidia בזכות הכרטיסים הגרפיים שלה הגיע הזמן לחשוף קצת יותר מידע בנוגע לענקית הירוקה הידידותית.

ג’נסן הואנג, מתוך GTC 2018 שנערך בעמק הסיליקון

החברה הוקמה באמריקה בשנת 1993 על ידי שני מהנדסים, אחד כרטיס מאלצ’וסקי והשני ג’נסן וואנג (והג’קט המהמם שלו) שהוציאו את הכרטיס הגרפי הראשון של החברה בשנת 1995 שלא צלח וזאת בעקבות יציאתה של מערכת ההפעלה Windows 95 שהכילה את טכנולוגיית Direct3D למרות שהכרטיס היה מספר שנים קדימה מזמנו עקב השימוש בליבת 3D. במהלך השנים האחרונות החליטו הראשים בחברה להעמיק את הפעילות באספקט (שבתקווה) העומד לשנות את חיינו של כולנו, תחום הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה. כיום, החברה פיתחה מספר לא מבוטל של פריצות דרך טכנולוגיות כגון Clara ו-Xavier המהוות תשתית יסודות עבור בינה מלאכותית עבור עשרות סטארטאפים ברחבי העולם. בין הפיתוחים של החברה ניתן למצוא מכוניות אוטונומיות, הגנת סייבר, בריאות דיגיטלית, בניית ערים חכמות, חקלאות מדייקת ואף רובוטיקה (Skynet מישהו?). החברה אף פתחה מרכז פיתוח פה בארץ הקודש בשנת 2018 המעסיק עשרות עובדים.

“בשנים האחרונות מובילה Nvidia את המהפכה הטכנולוגית של יישומי הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה. הפעילות של החברה באקוסיסטם הישראלי התרחבה מאוד בשנה האחרונה, ולראיה, מספר הסטארט-אפים הישראליים אשר לוקחים חלק בתוכנית ליווי הסטארט-אפים שלנו הוכפל לכ-150 סטארט-אפים והקשרים שלנו עם המפתחים והאקדמיה העמיקו. הפיתוחים החדשניים שיוצאים מישראל, בין היתר, בתחומי הביטחון, הגנת הסייבר, הבריאות הדיגיטלית, החקלאות המדייקת, עיבוד הנתונים והרכבים האוטונומיים, הם שמציבים אותה בחזית הטכנולוגיה העולמית”. -נתי אמסטרדם, דירקטור בכיר ומנהל הפעילות העסקית בישראל.

בכנס, המתרחש השנה בפעם השנייה בגני התערוכה בתל אביב ניתן לראות שהתוכנייה על הפרק הינה “מחשבי על, בינה מלאכותית, למידה עמוקה, מכוניות אוטונומיות ושוק הבריאות” והוא צפוי למשוך השנה מעל לכ-2,000 איש. האירוע המרכזי של הכנס ייערך על ידי המדען הראשי של Nvidia, האדון ביל דאלי שיציג את החזון שלו עבור עולם הבינה המלאכותית וההשפעה שלה על תחומי החיים של כולנו. במהלך הכנס ייתקיימו עוד מספר הרצאות שייתמקדו בכ-6 מסלולי תוכן (טכנולוגיות לכלי רכב אוטונומיים. ניתוח מידע מואץ. בינה מלאכותית בתחום הבריאות. מכונות אוטונומיות IOT ועיבוד חכם של וידיאו. למידה עמוקה ובינה מלאכותית. כלים למפתחים וויזואליזציה מקצועית) ,סדנאות למפתחים בתחומי הלמידה העמוקה, תחרות סטארט-אפים חדשניים בתחום הבינה המלאכותית המציעה פרס השקעה של כ-100,000$ ואף תחנת עבודה מתקדמת מסוג DGX של החברה.

למידע נוסף בנוגע לכנס ורכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לאתר הראשי של כנס GTC Israel

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה