One Finger Death Punch 2

One Finger Death Punch 2 יגיע ל-PC באפריל 2019

הכותר One Finger Death Punch 2 יגיע ל-PC במהלך חודש אפריל 2019.

משחקי לחימה שנועדו להביס כמה שיותר אויבים הם לא דבר חדש. הכותר One Finger Death Punch הברוטלי ישוב אלינו עם משחק ההמשך שלו, ותאריך השיחרור שלו יחסית קרוב. המשחק אמור להגיע אלינו במהלך אפריל 2019.

Jon Flook (המייסד של Silver Dollar) חשף כי 90% מגרסת המשחק עבור ה-PC כבר מוכנה, וכי הכותר הראשון נמצא חבוי ב-One Finger Death Punch 2. גם את הפרוייקט האחרון עליו עבדה החברה ניתן למצוא אי שם בתוך כותר ההמשך של משחק הלחימה הברוטלי הזה. Jon הוסיף ואמר כי זה הוא למעשה דברים שנמצאים שם בכוונה, והוא כן היה רוצה שהמעריצים ימצאו את שני היהלומים הללו בתוך המשחק.

המשחק המקורי הכיל 13 מצבים שונים, 3 רמות קושי ומעלה ליותר מ-250 שלבים ומספר בלתי מוגבל של מהלכים לפתוח במהלך המשחק. בהנחה שכותר ההמשך ישמור על אותו רף גבוהה של כמות שלבים ומצבים, יחד עם העובדה שהוא מכיל גם את המשחק הראשון ועוד משחק נסתר, הוא יקנה לנו ערך רב עבור השווי שלו.

One Finger Death Punch שוחרר במקור עבור קונסולת ה-Xbox 360 ובמהרה עשה את דרכו גם אל ה-PC, iOS ו-Android. אז אנחנו מקווים שמשחק ההמשך יעשה את דרכו לפלטפורמות נוספות, ולא רק ל-PC.

אילו דברים חדשים נזכה לראות במשחק הלחימה החדש? באיזה פרוייקט מבוטל מדובר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה