דיווח – מצלמות ה-OnePlus 9 Pro יהיו ממותג Hasselbald

שמועה חדשה טוענת כי מכשיר הדגל הבא של OnePlus יגיע עם מערך מצלמות מבית מותג Hasselbald

אחרי שמרבית מחברות הסמארטפונים הגדולות כגון סמסונג ואפל השיקו את דגמי הדגל החדשים שלהם, חברת OnePlus נותרה בין החברות האחרונות שאמורות להציג לנו במהלך השנה הקרובה דגם דגל חדש, מה שכמובן מביא לשלל שמועות חדשות שצצות באינטרנט מיום ליום. 

אחת השמועות החדשות טוענת שמכשיר הדגל הבא של החברה, ה-OnePlus 9 Pro, יגיע עם מערך מצלמות חדש העושה שימוש בעדשות ובמצלמות של מותג Hasselbald השוודי.

השמועה נחשפה לראשונה במסגרת סרטון יוטיוב של אדם בשם דייב לי. במהלך הסרטון שלו הוצגו מספר תמונות שחושפות את מה שאמור להיות מערך הצילום של ה-OnePlus 9 Pro. התמונות הראו מערך צילום מרובע הכולל מצלמה בעלת עדשה רחבה סטנדרטית לצד מצלמה נוספת בעלת עדשה סופר-רחבה ומצלמת טלפותו נוספת שתהיה מסוגלת לספק עד לכדי 3.3x זום אופטי. המצלמה האחרונה נותרה ללא פירוט ולא ברור מה היא תציע נכון להיום, אך דייב לי ציין שהוא מאמין שהמצלמה הרביעית תציע מצב צילום מסוג "Tilt-Shift" שיהיה מובנה וייחודי לעדשה הספציפית הזו.

תקריב מערך מצלמות מודלף וואן פלוס 9 פרו

מעבר לכך, ישנן שמועות נוספות על המכשיר המצופה הטוענות שהוא יגיע עם מסך ברזולוציית 1440P הכולל תמיכה בקצב רענון של 120 הרץ לצד כ-11GB RAM וכ-256GB זיכרון אחסון. כמו כן דווח שהמכשיר כמובן יציע מעבד דגל כלשהו לצד תמיכה בטעינה מהירה בהספק של כ-45W. 

סדרת מכשירי OnePlus 9 צפויה על פי הדיווחים להיחשף לקהל הרחב במהלך חודש מרץ!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה