כתום זה השחור החדש תיגמר בסוף העונה השביעית

אחת מהסדרות המרכזיות של Netflix, “כתום זה השחור החדש”, מגיעה לסופה בסוף עונתה השביעית

סדרת דרמת הכלא הנשית “כתום זה השחור החדש” הייתה מאוד מהפכנית בזמנה והצליחה להביא בתחילתה הרבה תשומת לב לכוכבת טיילור שילינג ולאחר מכן, לשחקניות המשנה כמו דניאל ברוקס, סמירה ווילי וטרין מנינג. בו בזמן להיות אחת מסדרות הדגל של חברת Netflix לצד סדרות כמו “נרקוס” וסדרות הגיבורים של Marvel.

ובכן, למרות ש”נרקוס” עדיין ממשיכה לרוץ בשירות הצפייה, סדרות הגיבורים של Marvel זוכות לפחות מזל וכעת גם הסדרה “כתום זה השחור החדש”. עמוד הטוויטר של הסדרה פירסם קליפ של צוות השחקנים עם ההכרזה שהסדרה תגיע לסופה בעונה השביעית שלה בשנה הבאה.

למרות שזה ברור שישנם מעריצים של הסדרה שיתאכזבו לראות אותה מגיעה לסופה, הרבה הרגישו שהיא נמשכה יותר ממה שהיא הייתה אמורה וזה נראה שבעונה האחרונה הסדרה פשוט גרמה לנו לאבד עניין, בעיקר עם כל מה שהתרחש סביב פייפר.

בסופו של דבר, בין אם ראיתם את הסדרה או לא, “כתום זה השחור החדש” השאירה את חותמה והראתה דינמיקות חדשות ונועזות בין נשים והמערכת המשפטית, והיא גם הצליחה להעביר ביקורת על אופן ההתנהלות של בתי הכלא בארצות הברית והיחס הקשה שלהם כלפי אסירות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה