עושים כבוד

עושים כבוד להנרי קאביל

הנרי קאביל בונה מחשבים?

הם יכולים להיות כוכבים ענקיים על המסך הגדול והקטן, או אמנים ויוצרים עם כישרון מדהים שנוגעים בחיינו והופכים אותם לקצת יותר טובים, אז הגיע הזמן להכיר להם (סוג של) תודה. תכירו את הפינה החדשה באתר שכל כולה תתמקד בדיוק בזה, תגידו שלום ל"עושים כבוד".

אז יש לא מעט אנשים שהכישרון שלהם מדהים אותנו בכל פעם מחדש, ואין דרך טובה יותר מלפתוח את הפינה הזאת מאשר עם איש הפלדה התורן – הנרי קאביל.

אתם מכירים אותו בתור סופרמן מסדרת הסרטים של DC, בתור גראלד מהסדרה The Witcher, הוא הלך מכות עם טום קרוז במשימה בלתי אפשרית, הופיע בעוד המון סרטים ופרויקטים שרק גרמו לנו לומר ״וואו״ והוא גם ״גיק״ לא קטן.

מסתבר שבלא מעט הזדמנויות בתוכניות אירוח וסתם מפגשים אקראיים עם מעריצים מוכי הלם הוא מפגין ידע נרחב וניסיון בעולם הגיימינג, כולל ״התרברבות״ בוותק שלו שמגיע עד לימי Delta ו-Half Life.

בראיון שהעניק למגזין הנחשב GQ הוא אמר שהוא ״מעדיף גיימינג על פני לצאת לבלות״ ובלא מעט פעמים כששאלו אותו איך הגיב כשהוא קיבל את התפקיד של סופרמן, הוא תמיד חזר על אותה התשובה – ״שהוא פיספס את השיחה מהמפיקים כי הוא היה עסוק בלשחק ב-World of Warcraft״.

אך ההיכרות המעמיקה שלו עם העולם הזה לא מסתיימת בלשחק או לקרוא ספרות מהז׳אנר, אלא גם ממש לבנות מפלצות גיימינג מאפס, בניגוד ללא מעט כוכבים אחרים שמשאירים את המשימה לאחרים. לא מאמינים? קבלו פינוק אמיתי, הוא פרסם בחשבון האינסטגרם שלו סרטון משעשע, בו הוא בונה מחשב גיימינג אכזרי לצלילי בארי וויט, משלב פתיחת הקופסאות ועד ההתנעה כולל השלב שכל אחד ואחת מאיתנו הכי אוהבים – לקלף את המדבקות השקופות לאט לאט.

זה הזמן להדליק רמקולים, להגדיל למסך מלא, ללחוץ פליי ולהתענג.

 

אז למי אתם החושבים שמגיע שנעשה כבוד בפעם הבאה? השאירו תגובה ואל תשכחו לעקוב אחרינו.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה