קונסולת ה-OUYA המגניבה מגיעה למדפים בארה"ב ואנגליה

קונסולת ה-OUYA – אשר סיפרנו לכם לא מזמן שתגיע לעולם קונסולה חדשה ומגניבה אז הפעם, היא מגיעה למדפים לשוק האמריקאי והבריטי

 

לאחר שהחברה המייצרת החלה את הפיתוח של הקונסולה החדשה כפרוייקט קיקסטרטר עממי שסחף עם זאת המון גולשים לתרום לחברה מילוני דולרים, מגיעה לאחר המתנה ארוכה וציפייה גדולה הקונסולה החדשה למדפים.
כמובטח, וכפי שספירנו לכם בכתבה הוקדמת על הקונסולה, המחיר יהיה 99.99 דולרים בלבד, החבילה כמובן תכלול את הקונסולה המגניבה ביותר! בקר שליטה אחד, 170 משחקים שיהיו בגרסאת ניסיון חינמית! אגב, שלט נוסף יעלה מחצית ממחיר קונסולה, 50 דולרםי.

מי שלא יודע אז סתם שתדעו, הקונסולה היא פרי פיתוח של קונסולה "קוד פתוח" המשתמשת בעולם האנדרויד ותאפשר לכל משתמש להעלות משחק לרשת הקונסלה ולבצע שיתוף עם משתמשים אחרים, עוד טוענים כי החברה פנתה לרוב החברות הגדולות בעולם על מנת שייצרו משחקים "קטנים" שירוצו על הקונסולה המגניבה הזו.

מלבד זאת מדווחים בעולם, כי אף ההשקעה היחסית קטנה בשיווק ובפיתוח של הקונסולה, ובתחרות ענקית אל מול ההקשה של הסוני 4 והאקסבוקס החדש, נראה שהקונסולה OUYA מרשימה במכירות שלה, לבנתים אמאזון מדווחת שהמוצר נכנס כמה פעמים ל"אזל המלאי" באתר ושהמכירות עולות מיום ליום 🙂 מעניין.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה