עונת המשחק התחרותי של Overwatch תיגמר בקרוב

אבל אל דאגה, מכיוון שהעונה הבאה ב-Overwatch תתחיל בראשון ליוני

כדאי שתתחילו לנצח משחקים אם אתם רוצים לסיים את העונה עם דירוג גדול יותר, מכיוון שעונת המשחק התחרותי של אחד המשחקים הפופולריים של השנה, Overwatch, קרובה לסיום. המפיק של המשחק ב-Blizzard, ג'ף קפלן (Jeff Kaplan), אמר זאת בעצמו בתגובה על שאלה שנשאלה בפורום של המשחק, בנוגע לסיום העונה התחרותית הזו. הוא גם הוסיף ואמר כי העונה הבאה תתחיל בראשון ביוני בדיוק.

Blizzard מתכננת לא מעט אירועים בשבועות הקרובים, שלא לדבר על השמועה שנקבל Event חדש עבור חגיגות יום השנה של Overwatch, שיתרחשו ב-24 במאי, ואל תשכחו שכל עונה חדשה מביאה עמה שינויים למשחק, שייכנסו רק שבוע לאחר מכן. אך בנוסף לכל אלה יש לנו מידע ישירות מג'ף קפלן בנוגע לשינויים במערכת ה-Highlights. אם אתם משחקים Overwatch כמוני, בטוח קרה לכם שעשיתם מהלך מדהים (?4k w/ tracer much), צפיתם בו לאחר המשחק אבל נאלצתם להיפרד ממנו לשלום כשסגרתם את המשחק. ג'ף קפלן התייחס לעניין בתגובה הזו, כשאמר :" זהו הפרויקט הנוכחי של צוות פיתוח ספציפי (אחד מצוותי הפיתוח הקטנים יותר בסגל). הצוות עובד קשה מאוד על זה כבר חודשים. צפו לפרטים נוספים בתחילת הקיץ".

התוכנית העיקרית היא לאפשר לשחקנים לשמור ולייצא קליפים כפי שהם רואים לנכון. מערכת ה-Highlights במתכונתה הנוכחית שומרת עד חמישה קליפים, וכשנכנסים חדשים היא תמחק את הישנים. יציאה מהמשחק מוחקת לחלוטין את כל הקליפים בארכיון. לא ברור מה יהיו השינויים בדיוק, ומידע מפורט עליהם עוד רחוק (יחסית) מלהגיע, אבל בערך כל דבר שיעשו למערכת ה-Highlights יהיה שיפור למען האמת. אני רק מקווה שהשינוי יגיע בקרוב מכיוון שלדעתי מדובר באחד החלקים היותר החלשים מעצבנים של Overwatch, שדורשים שיפור רציני.

כדי לקרוא על הכתבה האחרונה המדברת על Overwatch לחצו על הקישור.

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה