הלבוי מקבל איתחול עם במאי,שחקן ודירוג חדשים

 השד האדום הלבוי חוזר למסכי הקולנוע באיתחול לסדרת הסרטים

אחרי שניסה (ונכשל) גיירמו דל טורו להחזיר את סדרת הסרטים על הגיבור מהגיהנום, הלבוי, באמצעות מסע תעמולתי בטוויטר, מסתבר שניל מרשל, במאי הסרט The Descent ו”משחקי הכס”, עובד כעת על עיבוד מחדש לכותר של השד האדום.

לצערנו, לא רק שהסרט לא יבויים על ידי דל טורו, שהביא לחיים את הלבוי על המסך הגדול, אבל גם מי שישחק את השד, רון פרלמן, לא יחזור ללבוש את האיפור האדום. במקומו יעשה את בכורתו הקולנועית הגדולה, שחקן הטלוויזיה הותיק דיויד הרבור (Stranger Things), שמיהר להראות את התלהבותו מהליהוק בטוויטר

ההודעה על השחקן והבמאי של הסרט החדש הגיע מחשבון הפייסבוק של יוצר דמות הקומיקס, מייק מינולה, שחשף שככל הנראה, בשונה מסרטי של דל טורו, הולך להיות עם דירוג R (גיל 18+).

הדירוג של הסרט נראה הגיוני, אחרי שראינו כבר סגנון אחד של הלבוי, יהיה מעניין לראות את הדמות האפלה בסרט אלים ללא מעצורים. בנוסף, הדירוג הזה מאוד מתאים לסגנון השחקן החדש והבמאי, שהצלחותיהם הכי גדולות באות מז’אנר האימה.

חוץ מפרטים אלו, התגלה שם הסרט שהוא (נכון לעכשיו) Hellboy: Rise of the Blood Queen ויכתב על ידי Andrew Cosby, Christopher Golden ויוצר הקומיקס מייק מינולה. בנוסף, את הסרט יממנו Millennium Films, שהביאו לנו סרטים כמו “המטרה: הבית הלבן” וסדרת “הבלתי נשכחים”, ומקווים ש-Larry Gordon ו-Lloyd Levin (“השומרים”) יעמדו בראש ההפקה.

למרות שזה יהיה מאכזב לא לראות את רון פירלמן עם האקדח הענקי והסיגר בפה, נראה שהסרט החדש מתחיל ברגל ימין ולפחות כן נקבל סרט חדש של הלבוי, מאשר להמשיך לקוות שדל טורו יצליח לשכנע איזשהו סטודיו לעשות אותו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *