טריילר רשמי חדש לסרט פסיפיק רים 2 הגיע

הטריילר הראשון המלא לסרט "פסיפיק רים 2" סוף סוף הגיע

בין אם אהבתם את "פסיפיק רים" הראשון או לא, אי אפשר שלא להסכים שלראות רובוטים ענקיים נלחמים נגד מפלצות ענק זה אחד הדברים המגניבים ביותר שאפשר לראות על המסך הגדול. לכן, זה לא מפתיע שחברת Universal החליטה להוציא סרט המשך בו אנחנו מקבלים עוד אקשן ענקי.

הסרט החדש, שיוצא במרץ 2018, כבר התחיל למשוך הרבה תשומת לב עם הטריילר הראשון שהוצג בקומיקון בסן דייגו ועם הליהוק של כוכב הטרילוגיה החדשה של מלחמת הכוכבים ג'ון בויגה.

כעת, הצפייה מתעצמת כפליים עם הטריילר הרשמי החדש של הסרט, שהוצג בכנס קומיקון של ניו יורק על ידי הבמאי סטיבן ס. דינייט, והשחקנים בויגה, סקוט איסטווד, בורן גורמן וקיילי ספני, מוזמנים לצפות.

בויגה מגלם את בנו של מרשל סטאקר פנרקוסט (הדמות של אידריס אלבה מהסרט הראשון) ולפי הטריילר, אפשר בבירור לראות שהוא כוכב הסרט. העלילה לא לגמרי ברורה, רק שיש התנגדות של חלק מרובוטי היאגר וחוזרים המפלצות מהסרט הראשון, למרות שהפתח נסגר ועברו עשרות שנים מאז.

בנוסף לטריילר החדש, הציגו בקומיקון את כל היאגרים של הסרט והיכולות מיוחדות שלהם:

  • Gypsy Avenger – יאגר זה מכבד את המורשת ההירואית של Gypsy Danger בתור רובוט הדגל של צי סימן 6. חוץ מרובוט יאגר, הוא סמל של תקווה עבור מיליונים. משתמש בנשק בשם Gravity Sling שמרים מכוניות ובניינים.
  • Bracer Phoenix – יאגר מסוג סימן 5 (לא 6) שמסוגל להלחם לצד שאר הרובוטים של הצי הנוכחי, מסוגל לירות מהחזה קרן מערבולת שמשמידה הכל מול היאגר.
  • Guardian Bravo – רובוט לחימה ממרחק שמשתמש בשוט חשמלי כדי להפיל ולחסל Kaiju.
  • Titan Redeemer – רובוט מסיבי שמשתמש בכדור דוקרנים ענקי כדי להעיף את כל ה-Kaiju שבדרכו.
  • Saber Athena – רובוט כתום חדשני, המהיר ביותר בצי ומשתמש בשתי חרבות פלסמה.
  • Scrapper – יאגר קטן שבנוי מחלקים של יאגרים מפורקים ומוטס על ידי משתמש יחיד.

מה שכן, הטריילר כבר קיבל לא מעט תגובות שליליות ברשת, בטענה שסרט ההמשך איבד את כל הקסם של הסרט המקורי וכעת זה מרגיש כמו סרט נוסף בסדרת רובוטריקים. בין אם זה נכון או לא, נצטרך לחכות לראות עם יציאת הסרט ב-23 במרץ 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה