איתחולים מתוכננים לסרטים פעילות על-טבעית ובית קברות לחיות

אחרי חג ליל כל הקדושים, הוליווד ממשיכה למצוא רעיונות לסרטי אימה חדשים מן העבר הרחוק והלא כל כך רחוק, “פעילות על-טבעית” ו”בית קברות לחיות”

תעשיית הסרטים בנויה על איתחולים ואני מאמין שאין ז’אנר בהוליווד שראה חידושים ואיתחולים יותר מז’אנר האימה- סרטים כמו “יום שישי ה-13”, “סיוט ברחוב אלם”, “פסיכו” וכל סרטי המפלצות הקלאסים של Universal עברו חידושים עשרות פעמים. הדבר הוא גם נכון ב-2017 עם החידוש הקרוב של “הכישוף” וכעת החידוש לסדרות הסרטים “פעילות על-טבעית” ו”בית קברות לחיות”.

סדרת הסרטים של “פעילות על-טבעית” נחשבת סדרת סרטי אימה מאוד מצליחה עם מרכיב חדש בכל פרק בסדרה וההצלחה המפתיעה של הסרט הראשון להרוויח 193 מיליון דולר עם תקציב של כ-15 אלף דולר. “בית קברות לחיות”, המבוסס על ספרו של סטיבן קינג, די כשל ביציאתו בקופות ובעיני המבקרים ורק זכה להערצה אחרי שיחרורו בוידאו, אבל סרטי ההמשך שהגיעו אחריו גם כשלו בקולנוע וגם בבית.

כעת, חברת Paramount, שבבעלות כותר “בית קברות לחיות”, שכרה את הבמאים Kevin Kolsch ו-Dennis Widmyer לביים את האדפציה השנייה לספרו של סטיבן קינג, ואת התסריטאים Matt Greenberg ו-David Kajganich לעבוד על התסריט. צמד הבמאים לאחרונה בימו את סרט האימה Starry Eyes, שזכה לשבחים על הבימוי שלו ומומן באמצעות Kickstarter, כך שיש להם מספר מכובד של מעריצים בקהל חובבי ז’אנר האימה.

חברת ההפקה Blumhouse Productions ומנכ”ל החברה ג’ייסון בלום אמרו במהלך ראיון שהם מעוניינים לאתחל את סדרת סרטי האימה “פעילות על-טבעית”, אם זה יגיע מכריסטופר לנדון, יוצר הסדרה.

פעילות על-טבעית בהפסקה, אבל אם כריס פה, שעשה ארבע סרטים של הסדרה – אם  יש לו רעיון לאיתחול של הסדרה, אנחנו פתוחים לשמוע.

ראיון מלא בלינק הבא.

למרות שיש סיכוי גבוה שכותר “פעילות על-טבעית” יאותחל בקרוב בגלל פופולריות הסדרה והתקציב הזול שדרשה, אני מאמין של”בית קברות לחיות” יש סיכוי גבוה יותר לקבל חידוש בגלל שיותר זמן עבר עבור כותר זה, בנוסף, אחרי ההצלחה של סרט האימה החדש “זה“, הוליווד ממהרת לשים את הידיים שלה על כל אדפטציה אפשרית של סטיבן קינג. בכל מקרה, איתחול משתי סדרות הסרטים יתקבל בברכה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה