לוגו חברת פיליפס

חברת Philips מכריזה על סדרת מסכי E1

חברת Philips מציגה את סדרת המסכים E1 – סדרת מסכים הכוללת שלל מאפיינים ותכונות למען חווית צפייה ושימוש גבוהה במיוחד.

סדרת E1 היא סדרת המסכים החדשה של Philips ותכלול 8 מסכים חדשים, הבאים במגוון גדלים (החל מ-24 אינץ’ ועד ל-32 אינץ’) ובמגוון תכונות. הסדרה החדשה מגיעה בעיצוב אלגנטי ואופנתי, על מנת שתתאים באופן המושלם ביותר לעיצוב המודרני של הבית או המשרד.
הסדרה כוללת מסכים בעלי קשת רחבה של תכונות, כאשר שישה מסכים מתוך שמונת המסכים החדשים יהיו מסכים קעורים בעלי תצוגה דקה בעובי 8.9 מילימטר וזווית קיעור של 1500R. ששת המסכים האלה יכללו זרוע מעוצבת ואלגנטית המאפשרת הסתרה של הכבלים למען עיצוב נקי ככל האפשר.
שני המסכים השטוחים בסדרה החדשה מצוידים בטכנולוגיית IPS LED Wide View המאפשרת זוויות צפייה רחבות במיוחד בשילוב עם תמונה חדה וצבעים מדויקים.

כ-4 מהדגמים החדשים יגיעו ברזולוציית FHD באיכות מתקדמת, 3 דגמים יגיעו ברזולוציית Quad HD ודגם נוסף יגיע ברזולוציית 4K UHD שתאפשר צפייה באיכות חדה ומדויקת.
כ-3 דגמים יגיעו עם טכנולוגית Ultra Wide Color שמאפשרת קשת רחבה וגדושה של צבעים עמוקים וחיים.

כלל הדגמים בסדרת E1 מגיעים עם טכנולוגיית AMD FreeSync ומצב גיימינג ייחודי של Philips בשם SmartImage, המאפשר גישה מהירה ל-OSD למען העצמת חווית הגיימינג.
בכל הקשור ליציאות וידאו, כלל המסכים יגיעו עם מספר רחב של יציאות וידאו אפשריות, החל מ-DisplayPort ועד ל-VGA הקלאסי. בנוסף, כלל המסכים מגיעים עם זוג רמקולי סטריאו מובנים.

המסכים החדשים נוצרו במטרה לאפשר נוחות מקסימלית גם לאחר שימוש ממושך, ולכן כלל המסכים מצוידים במצב LowBlue המסנן גלי אור כחול, טכנולוגיית Flicker-Free למען הסרת הבהובים טורדניים ועוד.
סטנד המסכים הייחודי מאפשר הטייה של המסך למען קבלת זווית צפייה מותאמת לכל משתמש.

סדרת E1 שמה דגש על איכות הסביבה, כאשר כלל המסכים אינם מכילים חומרים מסוכנים כגון עופרת וכספית. המסכים החדשים עומדים בתקן RoHS ובאים באריזה המתכלה ב-100%. חלק מן הדגמים עומדים בתקן Energy Star 7.0.

סדרת E1 תהיה זמינה לרכישה בישראל החל מחודש אוגוסט.

E1 Philips

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה