פיפוש

פיפוש חוזר בפרויקט הדסטארט חדש!

חזי פיפוש, השחקן, בדרן, ומפעיל בובות האצבע הכושל המצליח ביותר של משחקי המחשב הישראלים של שנות ה-90 עושה קאמבק מטורף, לאחר כמעט שני עשורים של העדרות, בפרויקט הדסטארט שיוביל להפקת משחק חדש בכיכובו! צפו בטריילר:

הפרויקט, שנפתח היום, מגיע לאחר פרויקט Patreon ממושך שהושק בשנה שעברה, שנועד לממן את הפקתו הראשונית של המשחק. פרויקט ההדסטארט החדש מבטיח שלאחר מימון של לפחות 150 אלף ש"ח, נקבל משחק חדש לגמרי למחשבים ולטלפונים חכמים.

בין התשורות בהן תוכלו לבחור על מנת לתרום לפרויקט, תוכלו לקבל חולצה ממותגת, עותק דיגיטלי רגיל או מורחב למחשב או לטלפון, עותק פיזי במהדורה מוגבלת, הזדמנות לדבב דמות מיוחדת במשחק ואפילו להזמין את יוצרי המשחק לסדנה בביתכם. צוות המשחק גם מתכנן לעקוף את תקרת 150 אלף השקלים, ומבטיח הפתעות ומאפיינים נוספים למשחק על כל 20 אלף שקלים נוספים, כשביניהם חזרתם של קצלה ונחצ׳ה, צמד הבדחנים האבודים שליווה את הסדרה מהמשחק הראשון, דמויות אורח, אפליקציות לטלפון החכם של פיפוש, איסוף קלפים ועוד.

הפרויקט ירוץ החל מהיום למשך 46 ימים, כאשר בסופו, אם יושג המימון הראוי, המשחק יכנס להפקה מלאה ויושק במרץ 2020. צוות פיפוש השיק בנוסף דמו חינמי בו תוכלו להתנסות לפני שתחליטו לתרום לפרויקט, ומוסיפים שבשלב זה, שליש מן התסריטים, מחצית מן הדמויות ועולמות המשחק כבר הושלמו.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה