פלאריום משיקה את Raid: Shadow Legends

פלאריום, המפתחת הישראלית שנוסדה בשנת 2009 ומחזיקה במספר בתי סטודיו ברחבי אירופה וארצות הברית הספיקה לפתח מגוון פרוייקטים עבור הרשתות החברתיות השונות ואפילו עבור המכשירים הניידים.

חברת פלאריום משיקה כעת משחק בסגנון RPG העונה לשם Raid: Shadow Legends.
המשחק זמין להורדה עבור ה-iOS וה-Android ותפקיד השחקנים יהיה להילחם ולכבוש את עולם הפנטזיה האפל כאשר לרשותם עומדים כ-300 דמויות אשר לכל אחת ואחת היכולות השונות ואפשרויות להתאמה אישית.

עלילת המשחק Raid: Shadow Legends לוקחת חלק בממלכת טלריה (Teleria) ועל השחקנים יהיה לבנות צבא בכדי להילחם בקללה שהטיל הלורד האפל Siroth.
לפניכם יעמדו 12 משימותב-PvE כאשר בכל אחת מהן שבע שלבים בשלוש רמות קושי שונות ואפילו מצב אונליין של PvP בכדי לקבוע דירוג מסויים של השחקנים.

הסיפור נכתב על ידי Paul C.R. Monk המשתייך לאגודת הסופרים של אמריקה ולקח חלק במשחק Assassin's Creed: Syndicate, כמו כן תוכלו אפילו לזהות את הקול של כמה מהמדובבים המוכרים שעבדו על Mass Effect ו-The Witcher 3.

"RAID הוא השילוב האולטימטיבי של פנטזיית RPG ואוסף של קרבות במובייל, ומעניק לשחקנים עומק חסר תקדים של משחק, התאמה אישית של דמויות, ואלפי שעות משחק. במהלך החיפוש שלהם הם ילחמו באלפי בוסים מאתגרים ושחקנים אחרים, בעולם שנראה כבעל תוכן אינסופי", אומר ניק דיי, מנהל הקריאייטיב בחברת Plarium. "אפשרויות השחקן הם לב ליבה של חווית RAID, ושאפנו ליצור מסגרת ייחודית שבה ניתן לחקור, להתנסות ולנצח".

https://youtu.be/jo0UyLiewR0

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה