סרט קומיקס על Plastic Man בפיתוח ב-DC

Plastic Man הוא אחד הגיבורים הבאים שיצטרפו ליקום הקולנועי של DC ב-Warner Brothers

אולפני DC ו-Warner Brothers החליטו לקחת את יצירת היקום הסינמטי של DC בצורה רגועה יותר עם ההחלטה להתרכז בסרטי גיבורים בודדים מאשר אירועי קרוסאובר גדולים כמו “ליגת הצדק” ו”באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק”. לכן קיבלנו את הסרטים “וונדר וומן”, “אקווהמן” החודש, “שאזאם” בשנה הבאה ובעתיד, גיבור נוסף מעידן הזהב של DC, הגיבור Plastic Man.

הגיבור עשה את הופעת הבכורה שלו ב-1941. פטריק אובריין הוא נוכל שמשיג את כוחותיו אחרי שבמהלך שוד כושל הוא מכוסה בנוזל מוזר שמאפשר לגוף שלו להמתח לכל צורה שהיא. חברת DC רכשה את הדמות ב-1956 ואפילו השיגה עבור הגיבור סדרה משלו. הוא כמובן, כמו כל גיבורי העל של DC, נהפך להיות חלק מליגת הצדק וצבר כמות מכובדת של מעריצים, למרות שאיננו בין הגיבורים המוכרים של החברה.

בינתיים לא מינו ב-Warner Brothers אף במאי לקחת פיקוד על הפרויקט, אבל אמנדה איידוקו, תסריטאית מתחילה בהוליווד, תכתוב את הטיוטה הראשונה של תסריט הסרט. אין עד כה דיבורים על מי יגלם את גיבור העל הנמתח, אבל כוכב הטלוויזיה בן שוורץ, הראה את הרצון העז שלו לגלם את Plastic Man.

אני בספק שאולפני DC ו-Warner Brothers ילכו על שחקן טלוויזיה בתור כוכב הסרט, בהתחשב שכל הסרט יהיה תלוי על השחקן הראשי, אבל Warner Brothers כבר עשו בעבר ליהוקים לא קונבנציונלים.

למרות הכשלון של Marvel להביא למסך גיבור נמתח עם Mr. Fantastic מ”ארבעת המופלאים”, DC עשתה זאת בצורה ממש טובה עם Elongated Man בסדרת הקומיקס “הפלאש” של CW, אז הרעיון הוא בר ביצוע. כל מה שנותר זה למצוא את הבמאי הנכון והכוכב הנכון.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה