ה-PlayStation VR נחשבת להמצאת השנה על פי ה-Times

מי היה מאמין שה- Times בכבודו ובעצמו יגיד את זה

"לפעמים, זה לא הדבר הנכון להיות הראשון אלה להיות הטוב ביותר שיש. ולהיות הטוב ביותר לא מתבטא בלהשיג את הדברים החדשניים ביותר אלה לעשות אותם הטובים ביותר" כך נאמר על ידי מגזין ה- Times.

 playstation-vr Times

חברת Apple לא יצרה את הסמארטפונים, חברת Nintendo לא יצרה את מקשי התזוזה וחברת Sony בוודאות לא יצרה קונסולות עם דיסקי משחקים. למרות שכל החברות הללו לא היו הראשונות שיצרו זה לא מנה מהן לעשות את זה בדרך הטובה ביותר וכך להחתים את זכרם על גבי דפי ההיסטוריה. Apple תמיד תהיה ידועה ביצירת דגל ה-Iphones חברת Nintendo תמיד תהיה ידועה בקונסולת ה-Wii ו-Sony תמיד תהיה ידועה בקונסולת ה-PlayStation שלה. בכתבה האחרונה של עיתון ה-Times מערכת ה-VR של סוני הוכרזה כהמצאת השנה. "בשונה ממערכות VR אחרות שכדי לרכוש אותן עליכם לרושש את חשבון הבנק שלכם ולהוציא סכום קרוב לכ-800$,שלא נתעלם גם מהצורף במחשב שיכול להריץ בכלל את החומרה הדרושה. מערכת ה-PlayStation VR מגיעה במחיר סביר ומותאמת לקונסולה שכבר קיימת למיליוני שחקנים בבית, ה-PlayStation 4.

מה אתם חושבים האם כותבי העיתון צדקו ומערכת ה-VR PlayStation  זוכה במקום הראשון כהמצאת השנה?

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה