טריילר לסרט החדש Point Blank מבית נטפליקס

סרט האקשן Point Blank החדש של אנתוני מאקי ופרנק גרילו מקבל טריילר

Netflix הוציאה טריילר לסרט האקשן Point Blank שמהווה גרסה חדשנית לסרט צרפתי של פרד קוואי בעל שם זהה שיצא לפני תשע שנים. הסרט הצרפתי, בו ג'יל ללוש כיכבה בתפקיד האחות ורושדי זאם גילם את הפושע המאושפז, הופק עבור 10.3 מיליון דולר ולא הצליח להרוויח בקופות, לעומת זאת המהדורה המחודשת של Netflix הופקה עבור 12 מיליון דולר.

Point Blank הופק בשיתוף של ג'ו קרנהאן ופרנק גרילו, שהפיק גם את Carnahan בשנת 2019 ובשנים האחרונות הפיק כמות נכבדת של סרטי אקשן: "קפטן אמריקה: חיל החורף", "קפטן אמריקה" ו"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ו"הנוקמים: סוף המשחק". הסרט מבוים על ידי ג'ו לינץ' ומתוסרט על ידי אדם ג'.סיימון, שבנוסף על כך מצוין שמרשה גיי הארדן לוהקה לתפקיד בסרט לצד הכוכבים הראשיים אנתוני מאקי ופרנק גרילו.

בסרט Point Blank אח ששמו פול עוזר לחשוד ברצח בשם אייב להימלט ממשמרת בבית חולים. פול מבין ששוטרים מתוסבכים רודפים אחרי אייב, דבר שמלבה את העיניינים במיוחד כשהוא מעוניין להתאחד מחדש עם אשתו. בטריילר ניתן לראות את פול משוחח עם אשתו ואז מתרחשת תקיפה פתאומית ויותר מאוחר הוא מסייע לאייב, כשהם נתקלים בקשיים להבין את המניעים הנסתרים אחד של השני. הטריילר מותיר רושם של סרט אקשן מסורתי ועשוי היטב, שלא יאכזב את האוהדים של גרילו ומאקי.

הסרט יצורף לספריית הצפייה של נטפליקס ב-12 ביולי.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה