סרט ההמשך של ונום הוכרז באופן רשמי

מפיקת הסרט "ונום" יצאה בהכרזה כי סרט המשך בתהליכי הפקה ויציג את טום הארדי בפעם השנייה בתפקיד אדי ברוק

כאשר הוכרז הסרט "ונום", רבים הרימו גבה וחשבו שהסרט לא יצליח בקופות כלל. הסרט, מציג את אדי ברוק – עיתונאי עקשן החולם להביא כתבות גדולות לעולם. לאחר חיטוט במחשב של ארוסתו, מגלה על קיומם של סמביוטים שהגיעו לכדור הארץ על ידי משלחת חוקרים מהחלל. ברוק מצליח לשים את ידיו על אחד הסמביוטים, הקורא לעצמו "ונום". השניים מתחברים והופכים ליישות חזקה אחת. תוכלו לקרוא עוד על הסרט בביקורת שלנו באתר.

הסרט התקבל באהדה גדולה מאוד בקרב המעריצים, והכניס סכומים גדולים של יותר מ-800 מיליון דולר, סכום הכנסה גבוה יותר מסרטים גדולים ונחשבים כמו "וונדרוומן" ו-"ת'ור: ראגנארוק".

אפילו עם הצלחת הסרט בקופות, לא היו דיבורים רבים על הפקת סרט המשך, דבר שגרם צער רב בקרב המעריצים היות והסרט השאיר דלתות פתוחות רבות, כגון הצגה של Cletus Kasady, שהוא האדם שמתאחד עם הסמביוט Carnage. הדמות הוצגה בסצנה במהלך כתוביות הסיום של הסרט כאשר קסדי מגולם על ידי השחקן וודי הארלסון. הסצנה עוררה התלהבות רבה ומעריצים רבים היו בטוחים שלא יעבור זמן רב עד שנקבל סרט המשך ואף ייקום קולנועי שלם מבוסס על ונום. בנוסף לכך, שלל דיווחים טענו כי ישנה האפשרות שדמותו של ספיידרמן ביקום הקולנועי של אולפני Marvel תוכל להופיע בסרטי ההמשך של ונום, אך אחד התסריטאים של הסרט טען שהדבר לא אפשרי.

מפיקת הסרט אמי פסקל הודיעה בראיון רשמי שהדמות של ונום תחזור לסרט המשך, כאשר טום הארדי ימשיך לגלם את אדי ברוק. פסקל טוענת כי טום הארדי הוא הליהוק המושלם לדמותו של ונום ושל אדי ברוק ואין שחקן אחר שיכול לגלם אותו. בנוסף, טענה פסקל כי ההצלחה הקופתית של הסרט הגיעה בזכות האולפנים של Sony, שהצליחו לבסס ייקום קולנועי על דמותו של Venom, וכמובן גם בזכות המשחק המצוין של הארדי.

תאריך היציאה של סרט ההמשך טרם פורסם, ולנו רק נותר לקוות שנראה את ונום בשנית על המסך הענק כמה שיותר מהר.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה