טריילר חדש למשחקי Pokemon Sword ו-Pokemon Shield

קצת יותר משלושה חודשים עד שהדור השמיני של משחקי Pokemon  יפלוש לחיינו עם משחקי Pokemon Sword ו-Pokemon Shield. בזמן הזה החבר’ה ב-Nintendo וב-Game Freak מתכוונים להעלות את רמות ההתלהבות שלנו מהמשחקים החדשים כמה שרק אפשר. בטריילר חדש ששוחרר היום (רביעי) אנחנו מקבלים לא מעט מידע חדש. אז מה למדנו?

צורות חדשות לכיסלצות וותיקות! כמו במשחקי הדור השביעי של הסדרה, גם ב-Pokemon Sword ו-Pokemon Shield נזכה לראות גרסאות מקומיות לפוקימונים מוכרים. הטריילר מראה לנו את הגרסא הבריטית/ג’נטלמנית של Weezing שמקבל שפם עשוי מעשן ומשהו שהוא שילוב בין צילינדר, ארובה ובאנג. בנוסף הפוקימונים Zigzagoon והתפתחותו Linoone מקבלים פלטת צבעים חדשה והופכים להראות קצת יותר כמו גיריות. בנוסף הם מקבלים גם התפתחות נוספת, שלישית בסדרה, בשם Obstagoon, שנראה כמו הכלאה בין פוקימון לחבר בלהקת Kiss (הלשון בחוץ מסגירה את קשרי המשפחה לג’ין סימונס).

פוקימון חדש שנחשף הוא Morpeko, אוגר קטן וחמוד שיכול לשנות את צורתו. רגע אחד הוא נראה כמו הבן דוד של פיקצ’ו ורגע לאחר מכן כמו התאום האפל שלו שהגיע הישר מהגהנום.

בנוסף למפלצות הכיס החדשות נחשפו גם שני יריבים עיקריים. הראשון הוא Bede שנראה שחצן במיוחד, כיאה לדמות אנטגוניסטית במשחקים יפנים. השניה היא Marnie, בחורה שנראית כמו הסטראוטיפ של ילדת Emo. Marnie מביאה איתה גם עדת מעריצים שנקראים Team Yell. לפי המראה הכללי שלהם והשם שכולל את המילה Team נראה שאפשר להסיק שמדובר בתואמי צוות רוקט של המשחקים החדשים.

זה המידע החדש שיש לנו. בינתיים נשאר להמתין לשלב הבא במסע הפרסום, שכנראה רק ילך ויתגבר לקראת שחרור המשחקים ב-15 לנובמבר השנה.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה