האם Cross Platform בין PS4 ל-Xbox One יהיה אפשרי?

Psyonix אומרת כי היא הצליחה למצוא פיתרון עבור שחקני Rocket League שרוצים לשחק ב-Cross Platform בין ה-PS4 לבין ה-Xbox One, ועכשיו אנחנו מחכים לאישורה של Sony, כדי שהחלום הזה יהפוך למציאות.

"אנחנו נמצאים בנקודה שכל מה שאנחנו צריכים הוא אישור מ-Sony ואנחנו יכולים להדליק את זה, ותוך יום זה יעבוד. זה באמת יקח שעות בודדות כדי להכין את זה אז אנחנו רק מחכים לאישור של Sony בשביל לעשות את זה" אמר ג'רמי דנהאם בראיון עם IGN. כבר לפני כמה חודשים כתבנו על כך ש-Microsoft גם רוצה Cross Platform, ועכשיו כש-Psyonix מצאה את הפיתרון, CD Projekt RED מצטרפת לעניין גם!

בראיון שנערך עם IGN, מנכ"לה של CDPR אמר כי "אנחנו מחזיקים את האצבעות שלנו בשביל ש-Rocket League יפלס את הדרך. המשחק הבא שלנו, Gwent: The Witcher Card Game יצא בבטא סגורה למחשב האישי ול-Xbox One מאוחר יותר השנה, ו-Microsoft כבר אישרה Cross-Platform בין המחשב האישי, קונסולת ה-Xbox One ואולי גם קונסולות אחרות. יש לנו גם פתרון טכני ל-PS4 ונשמח ש-Sony תתן אור ירוק לדבר".

אני אישית מחזיק גם אצבעות בתקווה ש-Sony תאשר את זה ותצא מהבועה שלה, כי אם זה יקרה קהילת הגיימרים תהיה הרבה יותר מאוחדת, ואולי יהיה אפשר לראות פחות מריבות על "איזו קונסולה יותר טובה" או על המריבות שהמחשב יותר טוב מהקונסולות (שאני אישית תומך בזה אבל זה לדיון בפעם אחרת), ולסיכום: אם Sony מבינה את ההשפעות הענקיות והטובות שיהיו לזה, היא כנראה תתן לזה אור ירוק ותאשר את זה.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה