פאוור רנג'רס

יקום קולנועי חדש של פאוור ריינג'רס נמצא בשלבי פיתוח

הזיכיון המצליח "פאוור רנג'רס" זכה להצלחה בינלאומית עם יציאת תוכנית הטלוויזיה הראשונה "מייטי מורפין פאוור ריינג'רס" בשנת 1993. עד לשנת 2020 הופקו לסדרה 27 עונות ושלושה סרטי קולנוע, כשהאחרון ששוחרר ב-2017 נחל כישלון חרוץ. תוכנית הטלוויזיה וסדרת הסרטים מבוססים על הסדרה היפנית "סופר סנטאי" והם עוקבים אחר חבורת בני נוער שהופכים לצוות בעל כוחות על שמגן על כדור הארץ מפני אויבים ואיומים שונים.

כעת, ייקום קולנועי חדש של ה"פאוור ריינג'רס" נמצא בשלבי פיתוח בפיקוחו של הבמאי ג'ונתן אטוויסט. הסרט הראשון בסדרת הסרטים עבר מחברת ההפקה Parmamount ל- eOne וניק מאייר נשיא החברה ומיכאל לומברדו, נשיא "Global Television" דיברו על הפרויקט המתוכנן:

לג'ונתן יש חיזיון מבריק ויצירתי לזיכיון האייקוני והמצליח, והוא הכתובת הנכונה להחיות את הנכס הקולנועי. מעבר לכך, אנחנו מצפים לעבוד עם מספרי הסיפורים המוכשרים ביותר כשאנחנו לוקחים על עצמנו את המותגים העשירים והאהובים על האוהדים, ויוצרים להם ייקום קולנועי חדש שיתאים לדורות החדשים ובכך ננצל את המותג שהפך להצלחה מסחררת.

פאוור רנג'רס2

היקום הקולנועי החדש יכלול סדרות טלוויזיה וסרטים. הסרט הראשון צפוי להעלות בשנים הקרובות והעונה ה-28 של הסדרה מתוכננת לשנת 2021 ועדיין לא ידוע אם יהיה קשר בינה לבין היקום החדש.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה