ראיה והדרקון האחרון2

ראיה והדרקון האחרון – פוסטר וטריילר ראשון

"ראיה והדרקון האחרון", הסרט החדש של Disney, מגיש לנו סיפור מקורי שלהם מאז יציאת הסרט "מואנה" ב-2016 וגם יפגיש אותנו עם גיבורה אמיצה בהרפתקה חדשה. בדומה ל"מואנה", גם "ראיה והדרקון האחרון" עוסק בסיפור מיתולוגי והפעם בסרט מושרשים התרבות והמיתוסים של סין.

בסרט נערה בשם ראיה (קלי מארי טראן) יוצאת במסע כדי לחפש אחרי הדרקון שיעזור לה להציל את ביתה, אך העניינים מסתבכים כשלסיסו, דרקון המים, אין כוחות לעזור לה והם צריכים להשיב לו את הכוחות. הסרט מבוים על ידי במאי בכיר ב-Disney, דון הול ("6 גיבורים", "הנסיכה והצפרדע" ועוד) וקרלוס לופס אסטרדה ויכתב על ידי קווי אינגוויאן ואדל לים ("עשיר בהפתעה"). הטריילר של "ראיה והדרקון האחרון" נחשף בתוכנית "בוקר טוב אמריקה" ותוכלו להתרשם ממנו וגם מהפוסטר ששוחרר:

הטריילר אומנם מעט נמרח ולא חושף יותר מדי מידע אבל האנימציה מקסימה, העלילה נראית מעניינת וכובשת, ומשלבת את כל האלמנטים של סרט Disney קצבי ומוצלח. בנוסף לטריילר ולפוסטר ששוחררו, נקבע גם מועד יציאת הסרט לתיאטראות ואף בוב צ'אפק, מנכ"ל Disney מסר שהוא שואף שהסרט יוצג בבתי קולנוע ולא יעבור לשירות ההזרמה של Disney+, בשונה מסרטים אחרים כגון "נשמה" שמתוזמן להגיע לשירות ההזרמה ישירות. זה כנראה מוכיח לנו שהוא מסמן את הסרט הבא בתור הצלחה מובטחת.

סרט האנימציה העתידי של חברת Disney ייצא לאקרנים ב-2021\3\12.

ראיה והדרקון האחרון1

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה