טריילר חדש ל-Power Rangers, הנערים החזקים ביותר של השנה

טריילר חדש יצא לסרט ה-Power Rangers החדש ואנחנו יכולים לחשוב רק על דבר אחד להגיד, "It's Morphing Time!".

ה-Power Rangers היו תמיד חלק גדול מהילדות שלנו, כולנו באיזשהו שלב ראינו את הסדרה המלאה באקשן, פיצוצים ומפלצות, ובחרנו את הפאוור ריינג'ר האהוב עלינו (עבורי זה הכחול, בילי), ואם לא צפיתם בסדרה אז לפחות שיחקתם מתישהו בצעצועים, לא משנה איך, לכולנו יש זיקה כלשהי לקבוצה.

עד כה, הפרסום של הסרט לא משך יותר מדי אנשים לקנות כרטיסים, הטקסט נשמע מגוחך וילדותי, העלילה נראתה עלובה וכולם פחדו שהסרט לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות, אבל בטריילר חדש שיצא היום, הסרט נראה הרבה יותר כיפי, קליל ומגניב, מוזמנים לראות:

הדמויות נראות חביבות, יש לא מעט הומור (הבדיחה של הפאוור ריינג'ר השחור הרגה אותי), האפקטים מרשימים ואם זה לא מספיק, וולטר וייט (בריאן קראנסטון) הוא זורדון, אם זה לא ליהוק אדיר, אני לא יודע מה כן.

הטריילר סוף סוף מציג לנו את החליפות של הפאוור ריינג'רס ואת הזורדים שלהם, אנחנו זוכים לראות קרב ענק כמו שאהבנו בסדרה המקורית בין המגה-זורד וגולדר, פלוס החיילי אבן/חימר של ריטה (שאף פעם לא נראו ככה בסדרה) נראים מגניבים פה עם אפקטים ממוחשבים ממש טובים.

אם יש לי תלונה אחת כלפי הסרט זה שאנחנו רואים את הפנים של השחקנים בחליפות, אני מבין שרוצים לתת לשחקנים הצעירים זמן מצלמה אבל אני בטוח שהם מקבלים מספיק לפני שהם הופכים לפאוור ריינג'רס, כשהם בחליפות הם צריכים שהחליפות יישארו כמו שהם, לא להוריד את הקדימה כדי להראות את הפנים, אחרת, מה הטעם בלא להראות את הפנים?

למרות שאני בדרך כלל לא אוהב את זה שהוליווד לוקחים סדרה אהובה ומעבדים אותה לסרט על המסך הגדול רק כדי לעשות פרויקט קל ולהרוויח כסף על כותר אבל באמת ש-Power Rangers נראה ממש כיפי וממש מגניב, נתראה בבכורה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה