סדרת לייב-אקשן של בנות הפאוור-פאף בפיתוח

שלישית הגיבורות של Cartoon Network בנות הפאוור-פאף מקבלות סדרת לייב-אקשן חדשה ב-CW

מה קורה כשמשלבים סוכר, תבלינים וכל דבר שהוא נחמד, ואז נשפך על כל זה כימיקל X? ובכן, עם גדלתם על סדרות האנימציה של Cartoon Network, אתם יודעים שזה מה שיוצר את בנות הפאוור-פאף, 3 ילדות עם כוחות כמו של סופרמן.

הסדרה רצה כ-7 שנים וצברה כמות מכובדת של מעריצים, עם איתחול של הסדרה שנוסה ב-2016 ללא הצלחה. עכשיו, עם שיגעון גיבורי העל בשיאו, דיווח חדש אומר שסדרת לייב-אקשן חדשה על הגיבורות הצעירות בפיתוח, רק שהפעם לא מדובר בילדות, אלא בנערות צעירות בשנות ה-20.

הסיפור מתרכז בבנות אחרי שפרשו מלוחמה בפשע בעקבות שהמשימה גזלה מהם את ילדותם. כעת עליהן לעבוד יחדיו שוב כדי להציל את העולם מרשע. עלילה שנשמעת בהשראת הסרט הקצר החובבני של עדי שנקר (שמאז הורד מ-Youtube).

יוצרי הסדרה יהיו דיאבלו קודי, שיצר את סרט הנעורים "ג'ונו", והת'ר רגניר, שעבדה על "איי זומבי" והאיתחול של "ורוניקה מארס", והסדרה תופק על ידי Warner Brothers.

זה בהחלט נשמע פרויקט מעניין וזה יהיה מסקרן לראות מי יבחרו לגלם את 3 הנערות בסדרת הלייב-אקשן. נמשיך להמתין בציפייה לדיווחים נוספים.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה