מצב ה- Pre-order למשחק Grand Theft Auto V הופעל!

המשחק: Grand Theft Auto V
המשחק: Grand Theft Auto V

אז, אחרי הרבה זמן שכל המעריצים של משחקי Grand Theft Auto חיכו, סוף סוף זה הגיע, אפשרות ההזמנה המוקדמת מ- Steam.
מלפני כמה שעות, התווסף האפשרות להזמין את המשחק Grand Theft Auto V בהזמנה מוקדמת מ- Steam, עם עוד כמה שדרוגים נחמדים שייגרמו לכם לשמוח 🙂

לא עבר כל כך הרבה זמן מאז שחברת המשחקים Rockstar games שחררה את ההודעה הרשמית לגבי יציאת המשחק Grand Theft Auto V.
לכל מי שלא התעדכן, Rockstar games הכריזה כי המשחק יידחה, ובמקום שהוא ייצא ב27 לינואר, הוא ייצא ב24 למרץ, שזה יוצא עוד חודשיים ושבוע.

Rockstar games ידעו שמה שהם עשו עצבן מלא שחקני מחשב שרק רצו לשחק במשחק, והם מודעים לזה, הם אמרו שהם חייבים לעשות את זה עקב בדיקת בעיות נוספות ותיקון הבעיות.
בנוסף להודעה ש Rockstar games פרסמו על דחיית המשחק בחודשיים, הם גם בנוסף פרסמו סוף סוף את דרישות המערכת הרשמיות של המשחק כפיצוי על זה שהם דחו את המשחק.

אבל בואו נחזור לנושא
Rockstar games החליטה להפעיל את מצב ההזמנה המוקדמת ב- Steam למשחק, עם עוד כמה בונוסים שייגרמו לכם לקנות מ- Steam ולא מאתרי CD-keys זולים.

מחיר ההזמנה המוקדמת הוא כמובן עומד על 59.99$ שזה 236 ש”ח.

אז מה כל כך מיוחד בגרסת ההזמנה המוקדמת ב- Steam מאשר גרסת ההזמנה המוקדמת של אתרי ה- CD-keys שמוכרים את המשחק בזול?
ובכן, תקראו את זה טוב עכשיו, כי אתם עומדים לשמוח.

בעמוד הקנייה של המשחק ב- Steam כתוב: במידה ותקנו את גרסת ההזמנה המוקדמת של המשחק לפני ה-1 לפברואר, אתם תקבלו 1,000,000$ במשחק עצמו, זאת אומרת…
500,000$ – ל- Grand Theft Auto V Online
500,000$ – למצב הקמפיין של Grand Theft Auto V.
ועוד 300,000$ ל- Grand Theft Auto V Online, שזה בעצם נותן לכם 800,000$ למצב המרובה משתתפים של המשחק, ו500,000$ למצב הסיפור של המשחק.

אבל, זה לא הכל, במידה ובאמת תקנו את המשחק Grand Theft Auto V בהזמנה מוקדמת לפני ה-1 לפברואר, אתם תקבלו את המשחק Grand Theft Auto: San Andreas בחינם.
וכמובן, מה זה שווה אם לא יהיה לכם זמן להתקין את המשחק לפני היציאה?

ובכן, בנוסף לכל הדברים שאתם מקבלים בקניית ההזמנה המוקדמת לפני ה-1 לפברואר, אתם גם זוכים להתקין את המשחק יום או יומיים לפני יציאת המשחק.

שווה לא? אנחנו חושבים שזה מאוד שווה, ו- Steam שכנעו אותי, ואנחנו קונים, מה איתכם? 🙂

 

אודות Shahar.M

קוראים לי שחר, אני בן 21. אני יוטיובר די וותיק, שמתעסק בזה די הרבה שנים, וכרגע עומד על 7000 רשומים. משחק במחשב מגיל 10 עד עכשיו. אם תשאלו אותי מה הפלטפורמה המועדפת עליך, אני אגיד מחשב אבל כמובן שמידי פעם בזמן הפנוי אני אשחק ב PS3, אבל מחשב תמיד יהיה בעדיפות ראשונה.

4 תגובות

 1. שבת שלום. רציתי לדעת אם כשאקנה את המשחק (עותק פיזי) אצטרך כונן בלוריי על מנת להפעיל אותו, ואם אני אהיה חייב לשחק כשהדיסק בתוך הכונן. ואם אני קונה את המשחק מסטים אני אצטרך לצרוב אותו על דיסקים ואז לשחק כשהדיסק בכונן? אין לי כל כך מקום במחשב על מנת גם להוריד 65 גיגה וגם להתקין את המשחק. ואין לי מושג אם הכונן דיסקים שלי הוא בלו ריי, את GTA IV הוא קרא כמו שצריך אבל לא ברור לי מה יהיה במשחק הזה.
  עוד דבר קטן. דרישות המינימום של המשחק הן בול המפרט שיש לי חוץ מהכרטיס מסך שאצלי יש ATI RADEON 5450. יעבוד לי טוב המשחק? ואיך אשפר לדעת כמה ג’יגה יש לי בכרטיס מסך? וגם הכונן שלי קורא בלו רי?

  תודה וסליחה על החפירה 🙂

  • במחשב זה לא כמו בסוני, אתה רק צריך כונן DVD בשביל שזה יפעיל לך את המשחק.
   יש לך בחוברת ההוראות קוד שהוא רק שלך שמאפשר לך להתקין את המשחק, תשים את הקוד ב Steam מתי שאתה רשום ב Steam ויהיה לך את המשחק שם, אז אתה מתקין אותו שם, ומשחק.

 2. היי שחר עשיתי pre-order מסטים
  ובגלל שזו הפעם הראשונה שלי אז רציתי לשאול

  1.מתי שולחים לי את הקודים למשחק? (קוד בונוס,אונליין,ולמשחק עצמו)
  2.שולחים את זה למייל? ומתי? (סמוך לשחרור המשחק או בימים הקרובים)

  תודה על העזרה

  • 1. מרגע שקנית את המשחק מ- Steam, הוא נשמר לך ב Library ותוכל להתקין כמה ימים לפני יציאת המשחק, בקשר לכסף כבונוס שהם נותנים לך על זה שקנית ב- Pre-order, זה מתווסף לך אוטומטית מרגע שקנית את המשחק, לא צריך להוסיף שום קוד.

   2. לא שולחים את הקודים למייל, וכמובן גם לא את המשחק, המשחק שמור לך ב Library, וכמה ימים לפני יציאת המשחק, אתה תוכל להתקין את המשחק, ולשחק בו ביום היציאה שלו.
   להזכיר: המשחק יוצא ב-14 לאפריל (בגלל דחיית המשחק בפעם ה-4).

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: