הסדרה פריצ’ר חודשה לעונה רביעית

רשת AMC ממשיכה בחיפוש אחרי אלוהים, ומחדשת את “פריצ’ר” לעונה רביעית.

רשת AMC שמביאה את סדרת “פריצ’ר” למסך כבר 3 עונות בהצלחה יחסית, החליטה לחדש את הסדרה לעונה רביעית.
העונה האחרונה נגעה הרבה יותר בעברן של הדמויות העיקריות, בעיקרן ג’סי קאסטר \Jesse Custer, הכומר שהובדק בכוח חזק כמו האל אליו הוא מתפלל, וכעת נראה שהגיע הזמן להעביר את ההפקה למיקום שונה לחלוטין- מלואזיאנה לאוסטרליה.

העונה השלישית, השאפתנית ביותר של הסדרה עד היום- הרחיבה לנו את הידע על משפחתו המורחבת של ג’סי, כולל סבו וסבתו, הקשר שלו לגביע הקדוש, ומלחמתו העתידה להגיע בכת “בני הדם”.
והכל בהומור הציני והאלימות הברוטלית המאפיינים מאוד את הסדרה, כמו גם את הקומיקס המקורי עליה היא מבוססת.

העובדה שסת’ רוגן (Seth Rogen) ואוון גולדברג (Evan Goldberg ) מעורבים עמוקות בהפקה, והעובדה שהסדרה מתקרבת בצעדי ענק אל הסוף שהיה בספרי הקומיקס המקוריים עליהם היא מבוססת- החידוש לעונה נוספת לא מאוד מפתיע, אבל תמיד כיף לשמוע באופן רשמי על דברים כאלו.

עוד לא ידוע מה הסיבה למעבר של ההפקה לצלם מלואזיאנה ליבשת אחרת לגמרי- אוסטרליה.
ניתן לשער שהאל הכל יכול שקיים בכל מקום לא חייב להסתתר בארצות הברית, או שהעניין הוא פשוט הורדת עלויות עקב המיסים המופחתים שמשלמים על צילומי הפקות במדינה, ובכך לאפשר השקעה של יותר מכספי ההפקה בהפקת העונה עצמה.
עוד לא ידוע עד כמה השינוי יהיה ניכר בעין, מאחר וההסדרה מופקת על ידי אולפני הטלויזיה של חברת Sony, אך אני מהמר שאנחנו עתידים לראות הרבה יותר ירוק בעונה הזו מאשר בעונות הקודמות, שהיו מאופיינות בגוונים חומים וכתומים יותר.

מצד אחד, התחרות הגוברת בשוק הטלויזיה ורשתות הסטרימינג ככל הנראה תעשה את העונה החדשה גדולה יותר, מלהיבה יותר ועם אפילו יותר אקשן מהעונות הקודמות, על מנת להתחרות בתוכניות הגדולות כמו “משחקי הכס” ו-“דברים מוזרים”.
מצד שני, אולי עדיף להפקה לא לסיים את הסיפור של ג’סי והחיפוש אחר האל בעונה הזו ולסיים את הסיפור בעונה חמישית, ולהתמקד (בנוסף לאלימות ולאפקטים המצוינים) עוד קצת בבניית העולם, המיתולוגיה, והקשרים בין הדמויות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה