תמונות רשמיות של העונה השלישית של פריצ’ר ותקציר העונה

“פריצ’ר”, אחת מהסדרות החזקות של רשת AMC, חוזרת בעונה שלישית וג’סי נאלץ להתמודד עם הילדות שלו כדי להציל את העולם

רשת AMC ממשיכה להביא לנו סדרות טלוויזיה איכותיות ומיוחדות כמו The Terror, “המתים המהלכים”, “אדמת הפקר” ו”סמוך על סול”, אבל הסדרה הכי ייחודית של הרשת, לדעתי, היא סדרת האדפטציה “פריצ’ר”, שמצליחה להרחיק את גבולות הטירוף כל עונה מחדש ולתת לנו דמויות בלתי נשכחות.

אחרי שהעונה הקודמת של הסדרה נגמרה עם שלושת הגיבורים שלנו בסכסוך בינם לבין עצמם בגלל הכשלון שלהם למצוא את אלוהים וג’סי גילה את הטבע האמיתי של הר סטאר והתוכניות עבור היורש האחרון של ישו, אנחנו רואים את ג’סי מתחיל מנקודה חדשה בעונה השלישית של “פריצ’ר”, עוד לפני שהוא בא בקשר עם בראשית.

כעת, אנחנו מקבלים תאריך בכורה רשמי של העונה החדשה, יחד עם תמונות ראשונות ותקציר מלא של העלילה המתוכננת לעונה השלישית של סדרת האדפטציה.

בעונה השלישית, המסע של ג’סי קוסטר אחר אלוהים לוקח אותו חזרה למקום ממנו הוא נמנע כל חייו: הביתה. ג’סי, טוליפ וקסידי חוזרים לאנג’לוויל, החווה בלואיזיאנה בה ג’סי גדל, ומוצאים סכסוכים ישנים והתחייבויות מסוכנות שמחכות להם. עם עזרת חבריו – ומספר אויבים – ג’סי יצטרך להימלט מהעבר שלו…בגלל שעתיד העולם תלוי בזה.

התמונה של ג’סי לא ממש חושפת לנו משהו (חוץ מזה שתהיה לו את אותה התסרוקת המגניבה), כך גם התמונה של הר סטאר שמראה שהוא במהלך קרב יריות עם שאר חברי הגביע. מה שכן, התמונה האחרונה של טוליפ היא נהדרת ואני מאמין שאומרת שאולי נקבל הצצה לחיים אחרי המוות של הסדרה.

העונה השלישית והמסע אל העבר של ג’סי יתחילו שידורים ברשת AMC ב-24 ביוני.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *