ג’ון קרפנטר מפתח סדרת טלוויזה ל- “נסיך האופל”

הבמאי ג’ון קרפנטר רומז בצורה אגרסיבית על סיכוי הפיכת קלאסיקת האימה הקולנועית שלו משנת 1987, “נסיך האופל” לסדרת טלוויזיה.

אחרי האכזבה בקופות עם “צרות גדולות בצ’יינה טאון”, קרפנטר החליט לקחת הפסקה מסרטים גדולים והחליט לנסות את מזלו בסרטים קטנים יותר. “נסיך האופל” היה הפרויקט דל-התקציב הראשון שלו, והוא הציג חבורת אקדמאים שמתכנסים בכנסייה מבודדת כדי לחקור אם מיכל שאמור להכיל נוזל, מכיל בעצם את הבן של השטן, אזהרת ספוילר- כן.

“נסיך האופל” הוא סרט שבונה בצורה אטית אווירה של אימה ולחץ קריפי, לפני שהדברים פשוט הולכים לעזאזל, פשוט כמשמעו. הסרט בנה קהל מעריצים נאמן עם השנים, והוא זכור בעיקר על ידי החלום המפחיד שבו דמות שטנית נראת יוצאת מתוך הכנסייה, ובזכות ההופעה המפתיעה של אליס קופר כחסר בית רצחני. בנוסף לכתיבה ולבימוי, קרפנטר הלחין גם את המוזיקה לסרט.

קרפנטר חזר לא מזמן לסדרת “ליל המסכות” כמפיק בפועל לסרט החדש בסדרה, וכנראה הוא יחזור לעוד אהבות ישנות שלו. בראיון חדש, הבמאי גילה שהוא מדבר עם רשת שידור האימה- Shudder לגבי עשיית משהו עם אחד הפרויקטים שלו, ואז רמז- “ואולי לעשות תכנית עם אחד מהם, מה אתם חושבים על ‘נסיך האופל’ כסדרת טלוויזיה?”

בהמשך עם הגירוי, קרפנטר מיהר להגיד “טוב, אולי. ואולי לא, אני לא יודע.” זה אומר ששום דבר עדיין לא מוצק. למרות שהסרט הכיל הרבה, יש עוד הרבה מה לחקור בקונספט הזה, בנוסף עם חקירת הנושא של מדע מול אימה. הזמן יגלה אם הפרויקט יקרה, אבל עם העניין הגדול בסרט החדש של “ליל המסכות” והעניין המחודש בעבודתו של קרפנטר, יש סיכוי גדול שזה יקרה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה