המעניש – טריילר רשמי של הסדרה ב-Netflix

טריילר רשמי לסדרה החדשה של המעניש ברשת השידור של Netflix

כשראינו בפעם הראשונה את ג’ון ברנת’ל בחליפה החדשה של המעניש, לא ממש התרשמנו ממנה, אבל ידענו שהשחקן עדיין ייתן לנו חתיכת הופעה, ואחרי שראינו אותו הורג כמה עשרות אנשים בטריילר החדש, ידענו שצדקנו כי נזכרנו ברושם הענק שהוא השאיר עלינו בעונה השנייה של הסדרה Daredevil.

בטריילר, שתראו עוד רגע, אנחנו רואים איך המשפחה של קאסל מתה ואיך מסע הנקמה שלו מתחיל.

הטריילר פשוט אדיר, בדומה ל-Luke Cage, ההפקה של Netflix עושה שילוב נהדר של האקשן עם המוזיקה. בנוסף, אנחנו זוכים לראות בפעם הראשונה את הדמות מיקרוצ’יפ, שעזר לקאסל במשך שנים לאורך הקומיקס במסעות ההרג שלו.

הדבר היחיד המוזר מהטריילר, זה ש-Neflix ככל הנראה עוד לא החליטה מתי הסדרה תעלה לספריית הסדרות שלה. יכול להיות בגלל שחודש ספטמבר הוא חודש בו מתחדשים הרבה מהסדרות שבספריית הצפייה והחודשים הבאים הם חודשי החגים, אז חברת Netflix מחפשת את המקום המושלם להפיל את מכונת ההריגה של Marvel.

נראה שברנת’ל הולך לתת לנו הופעה בלתי נשכחת בתור המעניש ולוודא שלא נשכח אותה באמצעות הרבה מאוד גוויות שהוא ישאיר מאחור. אנחנו כבר הכנו את הפופקורן ואת הבירה לקראת יציאת הסדרה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה