לינדה המילטון חוזרת בשליחות קטלנית 6

לינדה המילטון, אחת מהנשים האייקוניות של ז’אנר האקשן חוזרת לסדרת הסרטים בה כיכבה לפני יותר מ-16 שנים, שליחות קטלנית

אחרי ששמענו שג’יימס קמרון חוזר לקחת פיקוד על סדרת הסרטים שהוא יצר ב-1984 וגילינו שארנולד שוורצנגר יחזור בתור המחסל האייקוני, היה חסר רק חלק אחד אחרון שיחזיר לנו את האמונה בסדרת סרטי “שליחות קטלנית” אחרי הזוועה שהיה “ג’נסיס” וזו לינדה המילטון בתור שרה קונור.

לפי הדיווחים, השחקנית האהובה תחזור לגלם בפעם השלישית את שרה קונור, האמא של מנהיג המהפכה, בסרט השישי בסדרה שיופק על ידי ג’יימס קמרון ויבוים על ידי טים מילר, במאי הסרט “דדפול”.

עד כה גלמו את הדמות שלוש נשים, המילטון היא אחת מהן והשתיים האחרות מככבות בתור המלכות של ווסטרוז ב”משחקי הכס”; לנה הידי (סרסיי לאניסטר) בסדרה The Sarah Connor Chronicles ואמיליה קלארק (דאינריז טארגאריין) בסרט “שליחות קטלנית: ג’נסיס”. אבל למרות הפופולריות של שתי השחקניות בעיני הצופים בתפקיד, אף אחת מהן לא הצליחה אפילו להשתוות לפופולריות הנצחית של לינדה המילטון.

לראות אותה שוב לצד שוורצנגר וקמרון אחרי יותר מ-16 שנים הולך להיות פשוט אדיר ויכול להיות שלמרות שקמרון לא יביים את סרט זה כמו השניים הראשונים, עם הפיקוח שלו בהפקה והסטנדרטים של המילטון אחרי שנים הרחק מהמסך הגדול, אפשר לקוות שכותר המדע בדיוני האהוב עלינו יקבל יחס יותר מכובד בסרט זה מאלו שבאו לפניו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה