מעבד דגל חדש Snapdragon 888 5G

Qualcomm מציגה Benchmarks ל-Snapdragon 888

חברת Qualcomm מציגה את תוצאות מבחני הביצועים למעבד הדגל הבא שלה, ה-Snapdragon 888

לאחר שהכריזה על מעבד הדגל שלה באופן רשמי, הגיע הזמן לראות מה מצפה לנו מהמעבד החדש בגזרת הביצועים.

למי שלא מכיר, מבחן תוצאה (ידוע בכינויו Benchmark) הינו מבחן סינטטי המשקף איך המעבד שלכם יעבוד בפועל. כמובן שישנם מגוון רחב של מבחנים מסוג זה המסוגלים לבחון שלל רכיבים שונים החל ממעבדים סלולאריים כמו שיש לנו כאן ועד למעבדים וכרטיסי מסך של מחשבים נייחים חזקים. נכון להיום ניתן להשתמש בלא מעט סוגי מבחנים שונים הדורשים תנאי הפעלה שונים ובכך לקבל הבנה מקיפה על יכולות הרכיב אותו אנו בודקים על גבי מספר בדיקות שונות.

בגזרת הטלפונים החכמים רוב המבחנים יציגו לנו בסיומם ציון אותו יהיה ניתן להשוות לשלל ציונים של שלל מעבדים אחרים בשוק. היות ויש לכם דרך קלה לבחון את יכולות המעבדים השונים, ההשוואה בין סוגי המעבדים השונים יכולה לעזור לכם לבחור מכשיר חדש בקלות יותר היות ואתם יכולים לדעת מה תקבלו פחות או יותר בתחום הביצועים של אותו מכשיר.

על מנת לבדוק את יכולות המעבד החדש, חברת Qualcomm בדקה את המעבד במספר מבחני תוצאה שונים כאשר הריצה כל מבחן כ-3 פעמים.
התוצאות הבאות הן ממוצע של שלושת הרצות המבחן והן אמורות לספק מידע על טבע המעבד כמו החזקות והחולשות שלו בתנאי שימוש שונים. נציין כבר עכשיו שהתוצאות עשויות להיות שונות במעט כאשר יתחילו להגיע מכשירים עם המעבד הזה לשוק היות וכל מכשיר מגיע עם סט רכיבים שונה וכאן Qualcomm בדקה את המעבד על גבי מערכת בדיקות מיוחדת היות ואין עדיין טלפונים בשוק עם המעבד החדש.

על פניו ואם אתם לא מבינים בתחום, לא תצליחו להבין מה אתם בדיוק רואים בטבלה שכאן. אבל אם אתם רוצים להבין כיצד המעבד החדש משתווה למעבד שיש לכם בטלפון, אתם מוזמנים להוריד את אחד ממבחני הביצועים שאתם רואים בטבלה (רובם לא עולים אגורה וההפעלה שלהם מאוד פשוטה) ולקבל תמונת מצב של איך המעבד החדש ישפר את חווית השימוש בהשוואה לרכיבים הנוכחיים בשוק.

מה דעתכם על ה-Snapdragon 888? האם Qualcomm הפתיעה לטובה או שציפיתם ליותר? ספרו לנו בתגובות!

 

אודות טל גורן

טל גורן, בן 25 ולומד לתואר ראשון במערכות מידע. בתחום המחשבים והגאדג'טים כבר כמה שנים טובות ואף בניתי את המחשב שלי בעצמי. בין המשחקים שהכי אהבתי נמצאים The Witcher 3, Tekken 3, Ori And The Blind Forest & To The Moon

השאר\י תגובה