Rampage – דווין ג'ונסון מככב וחושף פרטים על הסרט המבוסס על המשחק

הכוכב האהוב של הוליווד, דווין "דה רוק" ג'ונסון, חושף פרטים על סרט האדפטציה של משחק הוידאו הישן והאהוב, Rampage.

Rampage, משחק הארקייד הקלאסי משנת 1986 שהופיע באינספור קונסולות משחק ומחשבים, מהאטארי ו-DOS ועד הפלייסטיישן 2 וה-Gamecube של נינטנדו, לא נראה ממש כמשחק המחשב האידיאלי לאדפטציה למסך הגדול. במשחק אין הרבה תוכן, אתם משחקים מפלצת ענקית כמו חיקוי של קינג קונג או חיקוי של גודזילה, משמידים בניינים, אוכלים בני אדם, וזהו. למרות זאת, נראה ש-Warner Bros רואים פוטנציאל במשחק וליהקו את דווין ג'ונסון (הידוע בתור דה רוק), שנראה נלהב בקשר לפרויקט והחליט לשתף בטוויטר פרטים נוספים על הסרט שצפוי לצאת.

ג'ונסון עלה באינסטגרם ונתן סיכום של הישיבה שלו בסטודיו Warner Bros, שנמשכה 6 שעות, על התסריט של הסרט ומתי יתחילו הצילומים. דה רוק ישחק אדם שהוא ראש צוות מניעה נגד ציידים ברואנדה, שהוא בעל מומחיות בקופים והסרט יתחיל צילומים באפריל.

ביליתי את ערב יום שישי שלי במשרדים שלנו ב-Warner Bros בישיבת תסריט שנמשכה 6 שעות עם האנשים המדהימים האלו. הכותבים, המפיקים, הבמאי והכוכב (לפעמים אני) של Rampage (הסרט הבא שאני אעשה). למרות שזה לקח אותנו עמוק לתוך הלילה של שישי ולכולנו יש משפחות ודברים לעשות, פגישה מסוג זה היא קריטית להצלחה של הסרט שלנו. האינסטינקטים של כולם היו ברמה הכי גבוה. החלק האהוב עלי מהישיבה חסרת המעצורים זה כאשר שיתפתי עם הקבוצה שיש שיווין ואמון שבניתי עם הקהל שלי שהם בוטחים בי שאקח אותם לחוויה אדירה ואנחנו תמיד צריכים לנסות לשלוח אותם מאושרים הביתה. רגע מאוד מגניב לראות את העיניים של כולם נדלקות וכולם מהנהנים עם הראש. על מנת לנצח בכל רמה אתה צריך עבודת צוות ושיתוף פעולה ואני לא יכול להודות מספיק לכולם בחדר הזה על האנרגיה והפוקוס…התחנה הבאה במחקר שלי היא מחלקת הקופים של גן החיות באטלנטה (הדמות שלי הוא מומחה לקופים וראש צוות אנטי ציידים ברואנדה). דמות מלאה במידע ומאוד מלומדת לעבוד עליה. עוד פרטים בהמשך. צילומים מתחילים באפריל.

Spent my Friday night at our Warner Bros offices in a 6hr script session with these rampaging rockstars. Our RAMPAGE (next movie I'll make) writers, producers, director and star (occasionally me). Even though this took us deep into Friday night and we all have families and stuff to do – this kind of meeting is so critical to our movie's success. Everyone's instincts were firing on the highest of levels. My fav moment from this merciless 6hr meeting was when I shared with this group that there's an equity and trust I've built with my audience that they trust me to take them on an epic ride, and always do our best to send them home happy. A very cool moment to see everyone's eyes light and heads start to nod. To win on any level you gotta have teamwork and collaboration and cant thank everyone enough in this room for their energy and focus. You truly helped us move the needle. And Wendy Jane you're Superwoman for your creative brilliance and putting up with all these asshole's dumb guy jokes. Not me of course, I'm a gentleman. 😈 Next stop for me in my research – the Primate division at the Atlanta Zoo (my character's a Primatologist & head of an anti poaching unit in Rwanda). Really informative and educational character to play and project to work on. More to come. Start shooting this APRIL. #RAMPAGE

A post shared by therock (@therock) on

זה נחמד לראות את דווין ג'ונסון כל כך נלהב בקשר לתפקיד, אפילו שהוא השחקן הכי מרוויח בהוליווד ויכול להשיג כל תפקיד שהוא רוצה, יש בו תשוקה אמיתית לפרויקטים חדשים, כמו ההתלהבות שהראה בעבר בקשר לסרט הבודד של Black Adam אותו הוא משחק. בנוסף, מצטרפים לג'ונסון השחקנים ג'ו מנגניילו ונעמי האריס שנהדרים בכל התפקידים שלהם, אז אפשר לצפות לאווירה טובה וכיפית בסרט ומי יודע, אולי נקבל סוף סוף סרט אדפטציה למשחק וידאו שהוא טוב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה