תאריך הבכורה של פרא (Rampage) מוקדם בשבוע אחד

“פרא” (Rampage) סרט משחק הוידאו בכיכובו של דווין ג’ונסון יגיע שבוע יותר מוקדם

סרטים המבוססים על משחקי וידאו הם סיכון כלכלי וביקורתי עבור כל סטודיו שמנסה להביא אותם למסך הגדול, לכן חשוב שהסרט (המבוסס על משחק הוידאו Rampage) יהיה טוב, עם כוכב מצליח (דווין ג’ונסון) ושימוקם נכון בלוח ההקרנות השנתי כך שיכול להכניס הכי הרבה כסף לאולפנים.

לכן זה לא מפתיע שבעקבות ההכרזה של Disney להקדים את “הנוקמים: מלחמת האינסוף” ל-27 באפריל, כל הפקות הסרטים שמתוכננים לצאת באפריל נלחצו מהגעת אחד מהסרטים הכי מצופים בכל הזמנים מוקדם מהמתוכנן. כך נראה שקרה לסרט “פרא” של חברת Warner Brothers, שתוכנן לצאת ב-20 לחודש אפריל, שבוע לפני “הנוקמים: מלחמת האינסוף”, וכעת יצא ב-13 לאפריל, מה שייתן לו כשבועיים לשלוט בקופות הקולנוע לפני הגעת הסרט המסיבי של Marvel.

למרות שג’ונסון לא מודה שזו הסיבה, המהלך הוא ברור ומאוד חכם- ביום שסרט הקומיקס הענק יגיע, כל הסרטים האחרים בקולנוע הולכים להשכח ולספוג ירידה משמעותית בהכנסות, אז אם Warner Brothers באמת רוצה להוציא את המיטב מסרט משחק הוידאו החדש שלה, הקדמת תאריך היציאה היא ההחלטה הנכונה. אנחנו, כגיימרים, מחכים לסרט הקולנוע שיוכיח שסרטי משחקי וידאו הם אפשריים ותומכים בכל מהלך שיצליח לקדם את מטרה זו, פלוס, זה יהיה כיף לקבל קצת מרווח נשימה בין כל הסרטים הגדולים של האביב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *