גרסה מחודשת של Ratchet & Clank המקורי

Insonmiac Games פרסמו תמונה ב-Twitter של הדיסק של הגרסה המחודשת של Ratchet & Clank המקורי ל-Sony PlayStation 4, שמתוכנן לצאת ב-12 לאפריל.

למי שלא יודע, Ratchet & Clank היא סדרת משחקי פלטפורמה המפותחת על ידי Insomniac Games ומופצת על ידי Sony Computer Entertainment. הסדרה מפותחת בלעדית עבור הקונסולות של Sony וזכתה להצלחה רבה בעולם כולו.
המשחק הראשון יצא בשנת 2002 לקונסולת ה-PlayStation 2 והוא מספר את סיפורו של Ratchet, יצור מזן נדיר שנקרא Lombax, וחברו הרובוט Clank שיצא ממפעל לרובוטים ענקיים ומרושעים.

המשחק הוכרז במהלך כנס E3 בשנת 2014, וב-25 למרץ פורסם ציוץ ברשת החברתית Twitter על ידי המפתחת, Insomniac Games, שמראה תמונה של הדיסק של המשחק שהוא חידוש של המשחק המקורי. המשחק במקור היה אמור לצאת ב-2015, אך נדחה ל-12 באפריל 2016 כדי לשפר את המשחק עוד יותר, וכדי לקדם את הסרט שיצא לקולנוע ב-20 לאפריל. בציוץ המדובר יש קישור לחשבון ה-Instagram של Insomniac Games, ובכיתוב של הפרסום רשום "אפשר לדעת שזה כמעט יום ההשקה כשהדיסק הראשון מגיע".

בתור ילד שיחקתי שעות על גבי שעות בסדרת המשחקים הזו, הסדרה הייתה מאוד מהנה, וכששמעתי שעומדים להוציא גרסה מחודשת של המשחק המקורי התלהבתי מאוד ואני מצפה בקוצר רוח ל-12 באפריל, התאריך שבו יצא המשחק.

אודות שון אריאב

בן 17 מחולון, לומד תכנות, משחק במחשב ובסוני.

השאר\י תגובה