בית / חדשות / חדשות משחקים / Rayman Adventures זמין עכשיו לסמארטפונים
Rayman Adventures

Rayman Adventures זמין עכשיו לסמארטפונים

השבוע Ubisoft הכריזה ש- Rayman Adventures, המשחק האחרון ( הכי חדש ) בסדרת Rayman, זמין עכשיו להורדה ב-App Store וב-Google Play.

“ב-Rayman Adventures, הגיבור המפורסם שלנו וחברתו הוויקנגית, ברברה, יוצאים להרפתקה  אגדית כדי להנשים חיים חדשים לתוך העץ הקדוש. מטירות רדופות מימי הבניים ליער קסום, שחקנים יצאו למשימה עם Rayman בעולמות מלאים אקשן כדי להציל את ה-Incrediballs ולשחרר את כוחם. ברגע שיצאו מהביצים שלהם, היצורים יצוותו עם השחקן כדי לעזור לו לחקור, להילחם ולרוץ דרך השלבים.”

“Rayman Adventures משלב בין אקשן וחקירה, המציע לשחקן את האפשרות לחקור עולמות שונים במלואם בקצב שלו ולעקוב אחרי דרכם כדי לחשוף סודות חבויים ו-Battle Minotaurs, Bandits ומפלצות. שחקנים יכולים להתחרות עם חברים שלהם, מי מגדל את העץ הכי גדול על ידי השגת שיאים חדשים ולהתחרות אחד נגד השניבשביל הזמן הכי טוב בשבלי Time Attack. יותר מ-150 שלבים זמינים עכשיו בשחרור ועוד כמה ישתחררו בעדכונים הבאים.”

Rayman Adventures זמין גם עכשיו להורדה מה-App Store ב-Apple TV של אפל. 20 שלבים חדשים התווספו לגרסה הזאת, התואמת ל-150 שלבים בגרסת הסמארטפונים.

ה-Launch Trailer של Rayman Adventures:

לעוד פרטים על המשחק לחצו פה

אודות ליאור לביא

Avatar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *