Razer Phone 2

חברת Razer הכריזה על ה-Razer Phone 2

חברת Razer מכריזה על המכשיר החדש שלה ה-Razer Phone 2.

בתקופה כל כך עמוסה בה יש השקות של מכשירי סמארטפון חדש בכל פינה, גם חברת Razer לא נשארת מאחור ומצטרפת אל החגיגה. החבר החדש שמצטרף הוא לא אחר מאשר מכשיר ה-Razer Phone 2. שמסתר שזו למעשה גרסה משודרגת של מכשיר ה-Razer Phone הקודם.

רוב הרכיבים שלו שודרגו, אבל הם עדיין תחת אותו מראה זהה, אז אנחנו נסלח לכם אם חשבתם לרגע שאתם מתבוננים באותו מכשיר ישן. למרות שהמראה החיצוני והמימדים שלו נראים זהים כמעט לקודם, ה-Razer Phone 2 רחב יותר ב-1.29 מ”מ והעובי שלו גדל ב-0.5 מ”מ. (158.5 * 78.99 * 8.5 מ”מ לעומת 158.5 * 77.7 * 8 מ”מ של המכשיר הקודם). המכשיר החדש כולל בעיצוב שלו גב מזכוכית על מנת לתמוך בטעינה אלחוטית, והתוספת הנחדמה היא הלוגו של חברת Razer מוטבע בו יחד עם תאורה המונעת על ידי Chroma lighting של החברה. מי שדואג מפני מים, יכול להירגע משום שכעת המכשיר גם חסין מפני מים לפי תקן IP67.

Razer Phone 2

נדמה שהמצלמות בגב המכשיר נותרו אותו הדבר, אבל זה במבט ראשוני בלבד. התי המצלמות האחוריות הן בעלות 12 מגה פיקסל, עם עדשה בעלת רוחב של F1.75 וצמצם של F2.6. העדשות הרחבות הללו מצויידות כעת בטכנולוגיית ייצוב תמונה (OIS). גם תוכנת הצילום של המכשיר מעודכנת וצפוייה לתת לנו חווית צילום טובה יותר. להבדיל מהדגם הקודם, החברה החליטה לשנות את מיקום העדשות למרכז העליון של המכשיר במקום לצידו העליון, אבל המהלך הזו הוא פשוט בשבלי למנוע מאיתנו להשתמש בכיסוי המכשיר הקודם בחדש.

Razer Phone 2

מה שמצפה לנו בקידמת המכשיר זה מסך גדול השומר על מראו הקודם, בעל שני רמקולים מובנים. רק שהפעם תצפו למכשיר רועש יותר עם ספיקר עוצמתי ותמיכה ב-Dolby Atmos.

גודל המסך של המכשיר החדש עומד על 5.72 אינץ’, 1440 * 2560 פיקסלים ומסך 120Hz UltraMotion IGZO LCD. השמועה אומרת שהוא צפוי להיות בהיר יותר ב-50%. ככה שאם רציתם מכשיר שנועד במיוחד לצפייה בנטפליקס עם שמע עוצמתי של Dolby Surround 5.1, מצאתם את המכשיר הנכון.

Razer Phone 2

בדבר הסוללה של המכשיר לא השתנה דבר. מדובר עדיין בסוללה של 4000mAh בעלת הטענה מהירה 4+. השוני העיקרי זו ההטענה של הסוללה עם מטען אלחוטי. Razer טוענת כי חיי הסוללה יהיו ארוכים יותר כעת שיאפשר לנו 10 שעות עבודה בזמן שהמכשיר עובד על 120Hz.

Razer Phone 2

המכשיר צוייד גם ב-Qualcomm Snapdragon 845 שתאפשר למכשיר להתקרר על ידי אדי קיטור. בנוסף למאפיינים שצויינו עד כה, המכשיר מתברך גם ב-8GB LPDDR4X RAM ואחסון מקומי של 64GB (שאותו ניתן להרחיב עד ל-1TB באמצעות כרטיס זיכרון microSD).

העלות של מכשיר ה-Razer Phone 2 עומד על $799 בהזמנה מוקדמת, וזאת למשווקים מובחרים בלבד. לא ידוע מה עלותו של המכשיר עבור השוק המקומי.

כמובן שעם בואו של מכשיר חדש, מגיע גם ציוד חדש עבור המכשיר. אחד מהמצורים ששווקו עבורו הוא לא אחר מאשר ה-Razer Raiju Mobile, שהוא למעשה משטח משחק עם טכנולוגיית Bluetooth. המשטח הוא למעשה ג’ויסטיק בעל קורת תמיכה עבור המכשיר הנייד. לקורת התמיכה ניתן לשנות את הזווית וזאת בכדי להתאים אותה עבור מגוון של מכשירים שונים. משטח המשחק עובד יחד עם אפליקצייה המאפשרת לנו להתאים באופן אישי את הכפתורים של הג’ויסטיק עבור מספר משחקים שונים בנייד. התמיכה היא עבור מכשירים תומכי אנדרואיד גרסה 6.0 ומעלה. העלות של ה-Raiju Mobile היא $239.90 והוא יהיה זמין לרכישה בכל העולם הרבע האחרון של שנת 2018.

raiju3 raiju1

מי שמחפש את האוזניות המושלמות עבור הנייד החדש שלו, ישמח לשמוע על Razer Hammerhead USB-C ANC. מדובר באוזניות כפתור בעלות סינון רעשים המתחברות למכשיר הנייד על ידי חיבור USB מסוג C. האוזניות מכילות מסנן רעשי רקע, בשביל שנוכל להינות מהמוזיקה, סרטים או משחקי וידאו בעודנו בפלאפון. האוזניות מגיעות גם עם DAC מובנה ונותנות תמיכה באיכות שמע של 24-bit/96kHz. גם רמקול קטן חביב ניתן למצוא על גבי החוט של האוזניות וכפתורי שליטה מלאה. המחיר של אוזניות ה-Hammerhead הוא $159.90 ויהיו זמינות לרכישה אינטרנטית בחנות הדיגיטלית של Razer החל מה-22 לאוקטובר. ההפצה לשאר העולם תהיה ברבע האחרון של שנת 2018.

hammerhead

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה