הוכרז Rebel Galaxy Outlaw – כותר קרבות חלל

Rebel Galaxy Outlaw, כותר קרבות חלל חדש יגיע אלינו במהלך הרבע הראשון של שנת 2019.

Rebel Galaxy Outlaw הוא משחק הפריקוול ל-Rebel Galaxy, והוא יגיע אלינו ברבע הראשון של שנת 2019. המשחק ישוחרר עבור ה-Playstation 4, Nintendo Switch ו-PC. מדובר במשחק הרפתקאה המשלב בו קרבות בחלל.

המשחק לוקח אותנו 34 שנים לפני קודמו Rebel Galaxy. הדמות אותה אנחנו נגלם נקראת Juno Markev, מבריחה שזוכתה מכל המעשים שלה. כעת היא נאלצת לחזור אל חייה בתור פורעת חוק, וזאת אחרי תאונה קשה שהיא עברה. עם ספינה הרוסה וחובות שרק הולכים ונצברים להם, Juno יוצאת אל הרפתקאה חדשה.

Rebel Galaxy Outlaw שם דגש חזק על קרבות החלל אבל זה לא הכל. המשחק יכיל גם מעל 20 שעות של "רדיו משנה" ופעילויות כמו פוקר קוביות וביליארד להנות מהם. בין היתר אנחנו נאלץ לקחת הצעות עבודה מפוקפקות ולהתמודד עם טיפוסים מפוקפקים ולא ממש רצויים. הכל על מנת שנוכל להשיג עוד כמה מזומנים שיהיו זמינים עבורינו.

המשחק Rebel Galaxy היה מאוד נאה, האם המשחק הזה שמפוצץ ביותר אקשן יעבוד טוב יותר? איזו מכניקה אתם מצפים לראות במשחק החדש? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה