Red Dead Redemption 2

ל-Red Dead Redemption 2 ייצא טריילר חדש בקרוב? -שמועה

חודשים אחרי הטיזר הראשוני, ל-Red Dead Redemption 2 יכול לצאת טריילר חדש לגמרי.

אחרי המשחק הראשון בסדרה, שחווה הצלחה מטאורית, המעריצים רצו עוד. זה הגיע בדמות טיזר ראשוני למשחק שיצא לפני מספר חודשים. אך עד עכשיו לא ראינו מידע חדש, מה שגרם לחלק מהאנשים לחשוב שהמשחק יידחה מתאריך היציאה המקורי שלו, בעוד מספר חודשים. אך יכול מאוד להיות שזה ישתנה בקרוב. באתר המעריצים של Red Dead Redemption 2 פורסם כי אנשים נתקלו בצוות צילום בשמורה אינדיאנית במדינת מונטנה שבארה"ב. כאשר צוות הצילום נשאל מה הם עושים שם, הם ענו שהם מצלמים טריילר למשחק שיש בו שני קאובוים שנלחמים במערב הפרוע.

Red Dead Redemption 2
צוות הצילום

הם לא יכלו לומר באיזה משחק מדובר כמובן, אך הוסיפו לומר כי מדובר במשחק בסגנון המערב הפרוע, והוא יהיה משחק המשך לסדרה מבוססת, שייצא במהלך השנה. יש שתי אפשרויות: Red Dead Redemption 2, או ספין-אוף של Counter strike במערב הפרוע.
סתם, ברור שזה Counter strike.

צריך לקחת את הכל בערבון מוגבל, מכיוון שטריילרים בגרסה חיה זה לא ממש הסגנון של Rockstar, וגם בגלל ששום דבר עוד לא רשמי. אבל זה לא אומר שאי אפשר להתחיל להתלהב.
תוכלו לראות את הטריילר הראשון והיחיד בינתיים של Red Dead Redemption 2 כאן.

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה