הודעה אדומה

הודעה אדומה – טריילר חדש לסרט האקשן של נטפליקס

"הודעה חדשה", המותחן החדש של Netflix, ישוחרר בחודש הבא ולקראת היציאה הקרבה מגיע אלינו טריילר חדש רצוף הפתעות אקשן.

הסרט עוסק בבכיר FBI, ג'ון הארטלי (בגילומו של דוויין ג'ונסון) שנאלץ לחבור ל"גנב האמנות השני המפורסם בעולם ", נולאן בות '(ריאן ריינולדס) על מנת לאתר את גנבת האמנות המפורסמת ביותר בעולם, שרה בלאק (גל גדות), המכונה "הבישוף". בלאק מסגירה אותו על פשע שהוא לא ביצע ולכן הוא מופיע ב"הודעה האדומה", התראה עולמית שהונפקה על ידי אינטרפול כדי לצוד את המבוקשים ביותר בעולם. על מנת להשיג את חפותו הוא יזדקק לעזרתו של בות '. לפניכם הטריילר

הסרט כפי שנראה עטור בכוכבים, שלצידם ישחקו בתפקידי המשנה כריס דיאמנטופולוס ו-ריטו אריה. הסרט נכתב ומבוים על ידי ראוסון מרשל טורבר ("גורד שחקים", "סוכן וחצי"). את הסרט יפיקו Johnson Thurber, ביו פלין, דני גרסיה ואחיה חירם גארסיה. בנוסף, תקציב הסרט מוערך בכ -160 מיליון דולר, מה שהופך אותו לסרט היקר ביותר שהפיקה נטפליקס. 

הטריילר אכן תואם את הז'אנר ואנחנו נחשפים לפיצוצים, קרבות עקובי דם והרפקאות בשלל מקומות בהם ג'ונגל פרוע, רחבת ריקודים וכלא מבודד. אתרי הצילומים מגוונים בהם וכוללים את מצריים ובתי כלא ברוסיה. נגלה בהמשך אם ההודעה על "ההודעה האדומה" סתם יומרנית וזועקת או נושאת את שובר הקופות הבא.

"הודעה אדומה" יהיה זמין לצפייה ב-Netflix ב-2021\11\12.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה