סברינה והשטן מגיעים אל Riverdale בטריילר לעונה 6

Riverdale קיבלה טריילר לעונה השישית שמציג את הגעתם של סברינה ספלמן, מכשפות ושל השטן אל הסדרה.

הסדרה Riverdale סיימה את שידורי העונה החמישית רק לפני חודש, אך כבר קיבלה טריילר לעונה הבאה שמציג את הקרוסאובר המצופה עם Chilling Adventures of Sabrina בדיוק בזמן לליל כל הקדושים. המפיק הראשי והיוצר של Riverdale, שהוא גם הבמאי ואחד המפיקים של Chilling Adventures of Sabrina, רוברטו אגוויר-סקאסה, רומז על הקרוסאובר כבר שנים, כולל הזכרת שמה של עיר השכנה, גרינדייל שבה מתגוררת סברינה.

מפתיע שלקח כל כך הרבה זמן להכניס את המכשפה המתבגרת לתוכנית, אבל סוף סוף היא כאן עם שמלתה האדומה והסרט לשיער המוכרים. צפו בטריילר:

עם זאת, מה שכולם תוהים הוא איך סברינה תשחק בעונה החדשה למרות שכשראינו אותה לאחרונה בסדרה שלה, היא מתה. Chilling Adventures of Sabrina בוטלה בפתאומיות זמן קצר לאחר העונה הרביעית שלה ב-Netflix, כך שיהיה מעניין לראות אם זו אותה גרסה של הדמות שאנחנו מכירים או גלגול חדש של המכשפה הצעירה.

אחרי חמש עונות של תעלומות וגילויים דמויי סקובי דו, נראה ש-Riverdale תיקח יותר השראה מסדרת הקומיקס "אחרי המוות עם ארצ'י" שיצא ב-2013 , בו סברינה משתתפת והוא מציג קו עלילה על טבעי. חמשת הפרקים הראשונים של העונה השישית של Riverdale יעלו אל רשת הצפייה הישירה Netflix ב-16 בנובמבר.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה