ברוך שובך- ג'יימס גאן חוזר לבימוי "שומרי הגלקסיה 3"

אחרי הפיטורים השנויים במחלוקת בחודש יולי בשנה שעברה, אולפני Disney הבינו שלבמאי הזה אין תחליף, והחזירו את גאן לבימוי של הסרט השלישי של "שומרי הגלקסיה".

הבמאי ג'יימס גאן (James Gunn) פוטר בשנה שעברה מחברת Disney, ובפועל מבימוי הסרט "שומרי הגלקסיה: חלק 3", המהווים חלק מהיקום הסינמטי של Marvel.
הפיטורים הגיעו אחרי שצפו על פני השטח ציוצים שלו בטוויטר מלפני עשור, המתלוצצים על דברים כמו פדופיליה.

גאן התנצל על הציוצים מאז פעמים רבות, גם לפני הפיטורים, ומאז קיבל גם על עצמו פרויקט אצל המתחרים הגדולים ביותר של Marvel- חברת הקומיקס DC שלקחה אותו לבימוי הסרט "יחידת המתאבדים 2".
כעת, נראה שההתנצלויות של ג'יימס גאן, וההתנגדות הבולטת של צוות השחקנים, בייחוד של השחקן והמתאבק לשעבר דייב בטיסטה (Dave Bautista), שמשחק את דראקס בסרטי "שומרי הגלקסיה"- הובילו את Disney, הבעלים של אולפני Marvel, להפוך את ההחלטה ולשכור את גאן מחדש לבימוי של הסרט.

אחרי הפיטורים השנויים במחלוקת, גאן הפסיק להעלות ציוצים בטוויטר ונעלם מהרשתות החברתיות, בין היתר מאחר וציוציו ברשת החברתית הן אלו שגרמו לפיטוריו מלכתחילה.
כעת, הוא פירסם ציוץ ראשון מאז פיטוריו, בו הוא מבשר על חזרתו לפרויקט תחת המטרייה של Marvel:

אני אסיר תודה לכל אדם שתמך בי במהלך החודשים האחרונים.
אני תמיד לומד ואמשיך לעבוד בכדי להיות האדם הטוב ביותר שאוכל להיות.
אני מעריך מעומק ליבי את ההחלטה של Disney ואני נרגש לחזור ולהמשיך לעשות סרטים שחוקרים את קשרי האהבה שמחברים בין כולנו.
הייתי ואמשיך להצטנע מאהבתכם ותמיכתכם.
ממעמקי ליבי. תודה. אוהב את כולכם.

נראה שהלחץ של המעריצים והקאסט עזר, לאחר שפיטוריו נראו לרבים כמו תגובה מוגזמת לציוצים בני עשור, מה שהביא לעצומה ל-Disney לשכור את הבמאי מחדש, עליה חתומים כל צוות השחקנים ועוד מאות אלפי חתימות.
בין היתר הבמאי זכה לגילויי תמיכה נרחבים במרחבי הרשת של מעריצים שתמכו בו וטענו שפיטוריו היו הגזמה פראית מצידם של האולפנים.

הבמאי אמנם נשכר מחדש על ידי Disney, אך עדיין עתיד לעבוד על הסרט "יחידת המתאבדים 2" והוסכם בין אולפני Marvel לאולפני Warner Bros. כי עד שהסרט לא ייצא לאקרנים- לא ישווק דבר בנוגע ל"שומרי הגלקסיה: חלק 3".
ההסכם הזה עתיד לדחות את צאת "שומרי הגלקסיה" השלישי, שהיה אמור לצאת במהלך 2020 וכבר נדחה עקב הפיטורים והקשיים למצוא במאי שיחליף את גאן.

הסרט היה עתיד לבנות את השלב הרביעי ביקום הסינמטי של Marvel, אך לאור הדחיות נראה כי הוא ייצא לקראת סוף השלב, הרבה אחרי שיתבררו תוצאות "הנוקמים: סוף המשחק".

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה