הוכרזה גרסה דיגיטלית ל-Raiders of the North Sea

משחק הקופסה האהוב Raiders of the North Sea מגיע בגרסה דיגיטלית למכשירי המובייל, המחשבים האישיים וגם לקונסולת ה-Nintendo Switch.

Raiders of the North Sea הוא משחק קופסה והשמת עובדים אהוב מספיק כדי להיכנס לרשימת מאה המשחקים המדורגים הכי גבוה באתר BoardGameGeek. המשחק פותח על ידי Renegade Games ובו על השחקנים נכנסים למגפיהם של ויקינגים ועליהם לאסוף צוות ולפשוט על כפרים על מנת להרשים את ראש הצוות. עוד לא ידוע לנו יותר מדי על הגרסה הדיגיטלית הזו, האם נקבל גם את ההרחבות הקיימות למשחק? ואם כן,האם הן יהיו זמינות ישר בהשקת המשחק (מניסיון העבר כנראה שלא)? המשחק מתוכנן עבור מכשירי המובייל והמחשבים האישיים, כמו במקרים רבים של משחקי קופסה. אבל הפעם המשחק גם מיועד עבור קונסולת ה-Switch של Nintendo. כמו שכבר כתבתי באתר זה לא פעם ולא פעמיים, בעיניי ה-Switch מושלמת לגרסאות דיגיטליות של משחקי קופסה. הטרנד הזה ללא ספק תופס תאוצה אצל המפתחות. בנוסף, חברת Dire Wolf; שאחראית על הגרסה הדיגיטלית למשחק גם מתכוונת להביא לקונסולה את Eternal, משחק תפקידים חינמי בפיתוחה שכבר עכשיו זמין עבור המחשבים האישיים ומכשירי מובייל.

Raiders of the North Sea אמור להגיע באביב הקרוב למחשבים האישיים, מכשירי המובייל ולקונסולת ה-Nintendo Switch אבל כרגע עוד אין תאריך יציאה רשמי.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה