ה-DLC למשחק Resident Evil 2 יגיע ב-15 לפברואר

Resident Evil 2 אומנם בן כמה ימים בלבד, אבל חבילת ההרחבה שלו The Ghost Survivors, תגיע ב-15 לפברואר.

Resident Evil 2 לא מפסיק לייצר כותרות, וכעת מתברר שהשמועות שצצו להן לפני שיחרור המשחק היו נכונות. חבילת הרחבה בשם The Ghost Survivors תגיע בתאריך ה-15 לפברואר והיא תעקוב אחר הסיפורים של 3 דמויות שונות.

חבילת ההרחבה צפויה להכיל בתוכה 3 פרקים חדשים עבור המשחק, כשכל אחד מהם מתמקד בסיפור של דמות אחרת. שמות הפרקים הכלולים בחבילה הם: No Time to Mourn, Runaway ו-Forgotten Soldier. מה שלא ידוע נכון לרגע זה, זה איזו דמות שייכת לכל סיפור, אבל כן יש לנו מידע על אותן דמויות שיחקו חלק בחבילת ההרחבה. מדובר בבת של ראש העיר, הבעלים של חנות הרובים Kendo העונה לשם Robert Kendo. לבסוף יש לנו גם את החייל שככל הנראה שייך ליחידה של Hunk. בהנחה ואנחנו יודעים איך הסיפור המרכזי במשחק מתקדם, לא בטוח שהם יצאו מכל זה בחיים.

את המשחק Resident Evil 2 אתם יכולים כעת לרכוש עבור ה-Xbox One, Playstation 4 וה-PC.

איזו דמות משוייכת לאיזה סיפור בחבילת ההרחבה שצפויה להגיע בקרוב מאוד? אילו עוד דברים הייתם רוצים לראות במשחק בתור תוכן נוסף? ומי אמיץ מספיק לשחק ב-Resident Evil 2 לבד, בבית חשוך כולו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה